Vocaloid fandom

1 Like

Šodien ar klasi devāmies uz koncertlekciju kongresu namā. Bija normāli, līdz uz skatuves izgāja kkāda grupa. Viss jau būtu ok, bet uz ekrāna pēkšņi parādījās Miku attēls. Man uzreiz aktivizējās lielais fandoms sirdī un es sāku pa labi pa kreisi draugiem teikt - SKATATIES! TĀ IR MIKU!! TĀ IR HATSUNE MIKU! MAN IR VIŅAS WALLPAPERS VIŅAS PLAKĀTS VIŅAS FIGŪRIŅA VIŅA PATI UZ SIENAS UZZĪMĒTA. Viņi tā jocīgi uz manis paskatījās, bet es biju starā

3 Likes

Woah, tad redz kā gatavo viņas figūras! :open_mouth:

1 Like
1 Like

@Onii_chan You ;d?

1 Like

Nop, tas būtu pārāk labi priekš manis.

@Onii_chan

1 Like

Woah, būtu interesanti ko tādu redzēt esot tur blakus. :smiley:

@Onii_chan Cik saprotu Tu esi milzīgs Hatsune Miku fans. Un tā kā Tu gribēji pirkt mangas, savādāka žanra, bet tomēr varbūt tas tevi interesēs.

Unofficial Hatsune Miku Mix - manga - angliskā veidā esot trīs sējumi vienā grāmatā nevis katri trīs atsevišķi.

The Disappearance of Hatsune Miku - 310 lapušu bieza grāmata ;d arī pieejama angliski ;d

1 Like

Manas divas Vocaloid best girls ir Meiko un Gumi Megpoid. The rest are irrelevant.

Es tikai tgd pamaniju, ka manām meitenēm ir otra versija ar citām drēbēm.

2 Likes

Oooo… tev laikam ir laba gaume uz vocaloidiem :smiley:

1 Like

Pirmais viņas tērps ir tīīk jauks :grinning:

Un tad, kad parādījās viņas jaunā versija no 2:06, es biju šokā… KO VIŅI IZDARĪJA AR MIKU??? Kas tas par jauno izskatu?? Kkas labs tomēr tur ir, bet… Nu nē… Tas deguns un vispār jaunā seja. Tas nav tas kas agrāk. Ceru, ka šo neieviesīs kā viņas jauno dizainu, citādi man viņas seja jau man nedaudz atgādina Finu no paralēlās pasaules

image

2 Likes

Phhh… ahahaha… tas ir tik smieklīgi ka tu viņu salīdziņāju ar Finu XD bet neizskatījās arī tik traki :smiley:

2 Likes

Tas apgaismojums degunam vai arī pats deguns riktīgi visu sačakarēja

@Onii_chan Un ko tu domā par šādu Miku modeli? :D

1 Like