Vlogs par tikšanos Kuldīgā 14/11/2015

Man šķiet es biju tajā ucoz, bet ja tas bija pirms kādiem 7 gadiem.

Otaku vai tad kāds kaut ko neposto vairāk? Bet jā animes forumi vienmēr bijuši mazos izmēros.

Vov…izklausās, ka tagad esmu Tavs lielākais ienaidnieks. Centies mani pārliecināt par maniem apzināti/neapzināti ļauniem nodomiem sadrumstalot anime community. Nedaudz neomulīgi paliek. Tu tā parasti ar jaunajiem anime faniem izturies?
Vēlreiz atkārtoju - esmu Par foruma izdzīvošanu. Tā vietā lai kašķētos mēs varētu kopīgiem spēkiem domāt, kā piesaistīt vairāk cilvēku un padarīt forumu aktīvāku.

1 Like

Animeforums.lv ir platforma, kura paredzēta tieši tam ko tu gribi darīt. Kā ta mēs dalīsim to animeforums? Tas ir domāts priekš visiem pieklājīgiem cilvēkiem. Te nevalda nekāda dižā monarhija(Mārtiņš jau gribētu, bet mēs viņam neļausim :stuck_out_tongue_winking_eye:), cilvēki kuri grib organizēt pasākumus un darboties ar komūnu vienkārši kļūst par administratoriem. Šī nav nekāda blogeru lapa, kura piederētu konkrētam autoram. Šī ir visu latviski runājošo cilvēku komūna, tieši šeit tu atradīsi tautiešus ar tādām pašām interesēm kā tev.

Es vienkārši gribu lai cilvēki saprot, ka katrs skype/ fb čats ir solis uz Foruma iznīcināšanu. :wink:

Ieraksts ik 2-4 nedēļās. :confused: Forums ir miris, vecie lietotāji vien mazliet spokojas.

Zinu vienu skype čatu no MAL bija ap 30 cilvēku or smth. Gada laikā čats palika aizvien klusāks un klusāks, izveidojās draugu kopas kas savā starpā vairāk čatoja. Varu mēģināt no turienes atvilināt kādu.

@Julia Saprotams tu gribi tikai labu, bet tiešām vajag vienu vietu, kur visiem uzturēties. Esam vienoti. :smile:

Es? Monarhs? Nē, pagaidām vēl neplānoju šādus gājienus. :smiley:

Pa vēlu… :confused:

Pareizi! Tikai, lūdzu, neved prom no foruma lietotājus. Mēs visi gribam redzēt tikai pretēja virziena kustību.

Labi, visi sapratu, ka joku nav un te notiek nopietns plāns. Slēdzam offtopu! :smiley_cat:

Protams, nevedīšu. Par organizatoriskiem jautājumiem gan runāšu citur. Rezultāts vai diskusijas būs redzamas te. Un starp citu, esmu pievienojusi jaunu lietotāju forumam. Un plānoju pievienot vairāk. Tā kā lūdzu nebaidīt mani ar karstajām asinīm un zobeniem (tas uz Nikitu attiecināms) ^^

1 Like