Visas Centra frizētavas ir dārgas

Ļauj pasapņot!

Jāsavāc pilns busiņš ar cilvēkiem un jādodas uz lēto frizieru zemi, kas pēc Enemija vārdiem ir starp Madonu un Cesvaini.

2 Likes

Ir Rīgā viena laba vieta, kur es jau gadiem eju. No malas izskatās kā back in Soviet Union, bet matus nogriež ļoti labi, tā kā pats vēlies, ja ir jau izdomāts ko gribi. Puišiem ne vairāk kā 8 eiro. Ir maksāts mazāk, ja vajag tikai bišķi piegriezt. Frizieres runā galvenokārt krieviski, bet saprot un runā arī latviski, tā kā ar komunikāciju problēmu nav. Iesaku kādreiz ieiet un paķert viņu tel. nr., jo bieži tur viss ir aizņemts.


2 Likes

Šitais skan pēc kārtējā mītiņa. + var doties pie @NeptuneFox

Uz Latgali ar var braukt griezt matus, arī kāds piecīts vidēji būs :D

Tas ja pēc šmakovkas vēl būs palikusi nauda matiem.

O, mans rajons

čali man nokrasoja matu galus par 70 eiro :sob::sob: raudaju reali

Nē nu, mēs ar ciešam. Tagad Centrā griezums maksā jau 25€. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

man iedeva 50 eiro matiem un 20 bubble tea un drogam- nebija ne drogas ne bubble tea :(

Man garos matus nograza īsus pa 10 EUR :D ar visu mazgāšanu (nez vai par to ir jāmaksā)

Man jājautā, kāpēc tā ir tik populāra? Es saprotu pievilcību Latte ar tapiokas bumbiņām, bet pārējā kaut kā ne pārāk.

Latgalē vienmēr tā zāle zaļāka.

Mana galā, kas ir Latgale pa piecīti matus apgriež.

nez, vinas lielakotiesi ir pa saldu- tadel es vnk nemu gazetu udeni ar sirupu un tapiokam, tomer man nepatik hooligam tas burbulu tejas, man pie krustmasas majam ir burbulu teja, tur gan loti garsigi :)

1 Like

Es vienreiz paprasīju melnu tēju bez sīrupiem un cukura. Uz mani tā drusku paskatījās kā vājprāti. Vēlāk atklāju kādēļ, tā melnā tēja ir bezsakarā stipri, lai tās garšu vēl varētu just kopā ar visu cukuru un pienu.

ui-

Mazgāšana tiek iekļauts daļa no pakalpojuma jau , ja vien protams tu tur nepieprasi kādu speciālu mazgāšanu ar pro līdzekļiem kas jau ir ārpus standarta pakalpojuma

Ohhhh padies :D vienkārši citi ir teikuši ka viņiem nemazgā matus tāpēc šaubījos :D

Nu tas vnk uzreiz parāda frizētavas apkalpošanas līmeni.No friziera puses tā ir savā ziņā kļūda jo tu nekad nezini kāds klients tev ir atnācis. Drošības nolūkos tev klientam galvu labāk ir izmazgāt.Nepareizos apstākļos tik pats savus darba rīkus bojāsi.

Tāpēc ir labi iet pie viena un tā paša friziera :D Jo manējā friziere pat mācījās krāsot un griezt uz maniem matiem kad bija praktikante :D

1 Like