Violet Evergarden - kaut kas jauns no KyoAni

Auto Memories Doll.

It’s been quite a while since that name caused a fuss. Originally invented by Professor Orland solely for his beloved wife, Auto Memories Dolls eventually spread out into the world, and a machine that allows people to rent out the dolls was also created.

“I will run as fast as I can to wherever my customer desires. I am the Auto Memories Doll, Violet Evergarden.”

A girl who almost appears to have popped out of a fairy tale with her blonde hair and blue eyes said this with her inorganic beauty and sweet voice.

Balstīts uz noveles, kas 2014. gadā ieguva augstāko balvu (grand prize) Kyoto Animation Award noveļu kategorijā. Pirms šī darba neviens cits nebija ieguvis grand prize apbalvojumu nevienā no 3 kategorijām - novele, scēnārijs, manga. Tā kā ne tikai animācija, bet arī sižets solās būt augstākajā kvalitātē.

Cik noprotu, tad tā ir īstāstu (īsfilmu?) sērija, kur galvenie tēli mainās katrā sērijā.

9 Likes

Ohhh… izskatās interesanti :smiley:

1 Like

Izklausaas nedaudz peec Chobits. Bet vareetu buut OK. Peedeejaa laikaa ljoti interesee KyoAni darbi.

1 Like

Bīju jau redzējis traileri un animācija jau izskatas ļoti laba, bet nu KyoAni jau nav slikts gan animācijas un stāsta ziņā parasti

1 Like

Me gusta. Cant wait :3

Likšu uz šo likmites. :slight_smile:

1 Like
1 Like

Šodien sērfojot pa internetu uzrāvos uz šitās anime filmas treilera un neticami bija tas, ka filma iznākusi esot šodien jau 11.0.1.2018 un ir pieejama skatīties ar eng,rus subtitriem zinot manu pieredzi ar sub es labāk pagaidīšu rus dub. Noskatotis treileru es vnk iemīlējos tajā zīmējumā :heart_eyes:

Vai tad viņam nav 14 epizodes nevis filma? o.o

Zini, kas bija par mistiku? MAL uzrādiju kā filmu un pēc pāris min uz sērijām :smiley:

1 Like

Pirmā epizode visai interesanta, tomēr nezinu vai es turpinātu skatīties, ja nebūtu tik iespaidīga vizuālā daļa. Šķiet, ka šis pat būs jāskatās 1080p no torrentiem, nevis 720p kissanime. :grin:

Paldies ,ka iemeti , noteikti noskatīšos :wink:

Pirmās epizodes sākums man nepatika, kad tiku līdz vidum es skatījos tikai dēļ animācijas, sērījas beigās es vēlējos nākamo epizodi, jo kļuva interesanti… Ceru ka tālāk anime visu nesačakrēs :smiley: Bet ja anime būs par tās sīkās meitenes mīlu pret pieaugušu vīrieti fck that =.=

Tbh nezinu cik viņa jauna. Pēc izskata teiktu ~20, bet seriālā viņu par bērnu nosauca.

1 Like

Tieši tāpēc man bija tā… hmm… tātad bērns, nop nop :smiley: Nekādas mīlestības ja tas ir bērns XD

1 Like

Vai tad agrāk jau nebija anime par viņu? :thinking: Man šķiet, ka kkur esmu redzējis

Mmmm… tie gadījumā nebija treileri? :smiley:

Nice girl. :heart_eyes: :drooling_face:

1 Like

Tik… ļoti… LABA :no_mouth: Bet šis man ļoti atgādina Miku dziesmu glass wall, ka tomēr viņa ir tikai ekrāna otrajā pusē :persevere:

Great personality. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 Like