Viensitiena cilvēks

yiss
(iegugloju "local man saves anime " nebiju vilies)

me rn

1 Like

Seriāls tik muļķīgs, ka tur pat nav ko nolamāt.

Viņš arī sevi nepozicionēja, ka serials par upervaroņiem, kuri glābj pasauli. Viss legali. :smiley:

Lielisks seriāls + cosplay vienkāršs.

1 Like

Domāju sezona būs drausmīga, bet izrādījas patīkams pārsteigums pa vidam. OP songs so cool. Laba parodija par supervaroņiem + var izsmieties bez kārtējā jpanese bs (fanservice)

1 Like

Tur nav sieviešu varoņu… Kāds fanservice? oO

Mm nesaprati domu…es domāju tā, ka tajā animē ir labs humors, kur pārsvarā japāņu humors animēs aiziet ecchi stuff.

Kā lai tev pasaka. Japāņi ir tāda tauta, kurai nepastāv humors vispār. Tas ko viņi tagad liek seriālos ir rietumu parodēšāna. Visai neveiksmīga un, godīgi teikšu, paši japāņi arī īpaši nesmejas par šito… :confused:
Ko vēl var gaidīt no valsts, kurā 200 gadu karā īzīvoja tie, kuri ir vispieklājigakie un smaida vismazāk. :smiley:

Nez, es neteiktu, ka ir tik dramatiski ar viņu humoru. Tas noteikti eksistē, tikai ne lielās proporcijās salīdiznājumā ar citām animēm ko viņi laiž ārā. Viens no labākajiem piemēriem ir Gintama. Tikai nesaki, ka tas nav smieklīgs vai arī ir tīra rietumnieku parodēšana. Kā par tautu gan nevaru spriest, neesmu Japanā personīgi bijis un varu uz vienas rokas pirksitem saskaitīt japāņu ar kuriem esmu runājis aci pret aci.

Cik nu 9gagā redzēts, japāņiem ir sava veida tie humora šovi…pačekoju reiz youtuba…mjā dīvaini, bet reizēm var pasmieties :smiley:

uh, nedaudz offtopic :smiley:

Man arī besī, ka tagadējie anime sāk publiku pievērst vairāk ar tiem ecchi un haremiem, tas fanserviss ir vienkārši kaitinošs un nav nekāds bonuss… Bet nu par humoru grūti spriest nepazīstu nevienu japānieti, lai teiktu kāda tā humora izjūta un no kaut kādiem anime arī nevar noteikt to humora izjūtu visai tautai

Viņiem humors parādījās drusku pēc WWII, kad ASV paciemojās Tokijā. Ņēmot vērā, ka Eiropā tas ir bijis vienmēr un visos laikos protams, ka viņi kopē no rietumiem un cenšās uztaisī visu oriģinālāk. Bet nu var just to lēto ASV humora izjūtu, kas griežas ap pakaļu, pupiem un nepilngaigo attiecībām… :confused:

Nē nu no vienas puses jau var saprast. Kuram vīrietim gan nepatīk redzēt plikumus. ;D Bet jā bieži vien tas humora ziņā ir jēli, pārspīlēti daudz un facepalm cienīgi.

Neticēsi, bet tieksme pret atkailinātību ARĪ ir ieprogramēta caur Holivūdas filmām. :smiley: (nu ja skatīties pavisam dziļi, tad droši vien ka sākās ar renesances mākslu)

Ja, to pielieto pareizā formātā, pareizās vietās, tad jau nav problēmu. Tiklīdz tas sāk palikt par tādu obligāto sastāvdaļu vienalga cik nopietns vai nenopietns gabals ir, tad jau vairs nav īpaši nopietni.

Par Holivudu nezinu, vienmēr asociējas ar Rembo tipa filmām. Ja paskatās uz renesancs mākslu…tur uzreiz viss ir skaidrs ;D

ķipa
Good ecchi anime:
Elfen Lied

Bad ecchi anime:
Heaven’s Lost Property

Man tas ecchi iekš Elfen Lied baigi nepatika…

Good ecchi es uzskatu, kur tas ir skaidri un gaiši loģisks, teiksim shimoneta. Tas pat būtu neloģiski, ja tur tā ecchi nebūtu