Vienkārši Čau

Poļiem melnais kaķis ir uz veiksmi un tā kā es esmu pa pusei polis… Būšu pa pusei veiksmīgs. :grin:

1 Like

Pieļauju ka šajā ziņā cilvēki dalās divās daļas - tie kam patīk Ghibli filmas un tie kas nav redzējuši Ghibli filmas.

2 Likes

Es, piemēram, neesmu redzējis un arī nav velmes skatīties. :s Emphase arī nav redzējis (vismaz pēc unicon cafe atvēršanas tusiņa informācijas). :smiley:

Ohhh… tu maaki pollu valodu? :smiley:

Zaimi!

Pavisam bik, zinu pamata pieklājības frāzes, pāris lamu vārdus (starp tiem arī tas, kuru zin gandrīz katrs), bet saprotu pietiekami, lai varētu izdzīvot pāris dienas Polijā un atšķirt veikalā pienu no kefīra un ne tikai.

Sveicināts forumā! :slight_smile:
man arī patīk daudz grauzt ^^

Ohhh… man ir minimaalas zinaassanas :smiley: Buutu forssi iemaaciites vismaz pamata zinaassanas :smiley:

Ir daudz online spēļu, kur ir pilns ar poļiem, kuri cauru maču kliedz kur*a u.c. Iepazīsti tuvāk, varbūt kaut ko vairāk iemācīs. :grinning:

Khm… lamu vaardus es neveeleetos iemaaciities ;D

Bez lamu vārdiem poļu valodu neizprast un ir tādi sarunvalodas izteicieni, kuru pamatā ir lamu vārdi, bet tie to nemaz nenozīmē.

To fuck - pierdolić, To run - spierdolić

Ohhhh… :smiley: Deammm… Tu vareetu buut pollu valodas skolotaajs :smiley:

Noteikti nē. My skills aren’t that great. Let the internet teach you, he will do a better job at it.

Bet tu vismaz zini pamatus :smiley:

Zināt nenozīmē saprast un katram ir sava saprašana par to kas ir - pamati.

Bet tu teici ka ar tavaam zinaassanaam var dazzas dienas dziivot Polijaa :smiley: Es pat dienu neizdziivotu :smiley: Jo es poliski runaat nemaaku :smiley:

Izdzīvot - parādīt ar pirkstu uz to, ko tu vēlies. Saprast ko tev vajag veikalā un skatīties ar lielam acīm uz kādu kurš ar tevi uzsāks sarunu. Izdzīvot var, bet tas, manuprāt, nav tas ko tu vēlies. :sweat_smile:

Hahahahaa… es veelos pamatus iemaaciities :smiley: Jo skolaa man to nemaaciija :smiley:

Man ar ne, viss ir māte + skarbā Polija vai Dota 2 community. :grin:

Tev vismaz mamma maaca :smiley: (vismaz es taa sapratu )