Video ko pašlaik skaties

Labāks par īsto Šreka filmu :joy:

“Bro” tulkojot latviski:

4 Likes
4 Likes

Visu stāstu diezgan labi parādija un izstāstija :smiley:

1 Like

Tik drausmīgi, kā bērnībā man kā ar elektrību un izgudrojumiem mans elks bija Tomas Alva Edisons un cik arī prezentācijas netaisīju ar viņu saistībā, un laikam ejot kad tiec pie interneta un vēstures tu saproti ka viņš nebija nekas vairāk kā cilvēks kurš izkrāpa savu slavu un dzīvoja uz citu lauriem, un cilvēku kas mainīja pasauli Nikolu Teslu centās pazemot. Galvenais ka bērniem šādas filmiņas rādījā, tā pat arī ar kristoferu kolumbu, dižais ceļotājs un atklājējs nebija nekas vairāk kā masu slepkava!

3 Likes

Meli, meli it visur.

1 Like
1 Like
2 Likes

LEMMiNO - Laigan top10 kanāls, kas aizsākās ar meme komiksiem, tomēr lielisks, savā ziņā atšķirīgāks nekā citi prastie top10 kanāli, jo re, arī tiek izveidoti citi interesanti gan vēsturiski, zinātniski utt video šad tad reti. Iesaku citiem uzmest aci.

Tā nu mēs dzīvojam :smiley:

ah. godīgi sakot šis videoklipa nosaukums neatbilst galvenajai problēmai, kas tur tiek attainota. Problēma nav sociālajos tīklos. Jā, cilvēki tur liek fake fotogrāfijas, lai izskaistinātu savas dzīvies, jo citi šēro cik skaistas ir viņu dzīves. Tas ir aktuāli un visi vēlas pasniegt savas dzīves labākas nekā tās reāli ir, pa gadiem ir mainījušās vienkārši tendences kā to pasniedz. Pamata problēma ko es šeit redzu ir, ka cilvēkiem rūp pārāk daudz. Nu un, ka tu neej ārā piekdienas vakarā, kāpēc ir jāfeiko, ka tu ej ārā. vai arī otrādi - kāpēc vispār ir kaut kas jāpublicē. Katram ir savi iemesli utt,bet es varu teikt, ka ļoti maz cilvēkiem rūp ko tu dari.

1 Like

Bet iedomājies… tu dabū like, un tev tas liek justies labāk lai gan tā nemaz nevajadzētu būt o.o smth likr that

1 Like
2 Likes
1 Like

When you suck someone off for the first time!