Video ko pašlaik skaties

I…did not expect this

1 Like

I’m getting ideas…

1 Like

Honestly

Like Bioshock is my all times favorites …it may not have the best graphics and have heard people roasting this game but eff them… I’m loving this game :black_heart::dart:

2 Likes
3 Likes

Esmu diezgan uzmanīgs ar šiem - baigi neuzticos sīkveliem, kas iznāk pēc vairāku gadu pauzes. It īpaši pēc tā, kas bija orģinālais “Gladiators”. Es tikai nesaprotu, kāpēc treileri vienmēr jāsačakarē ar kaut kādu nolāpītu repa dziesmu?

1 Like
1 Like
1 Like

That’s her actual family btw. It’s almost a family channel at thi point, but through anime lense

1 Like

Hmm…man nez kāpēc likās ka Deivids Attenboro arī jaunībā izklausijās tāpat kā tagad

1 Like
1 Like
1 Like

@Mayo_Musketeer
lol, par to par ko runāji čatā.

2 Likes

OOF. But then again, es biju subscriberis kādu gadu, pirms vismaz 5 gadiem, un arī tad it was meh, trūka daudzu populāru anime, bija sadalījums pa visādiem streaming servisiem, tai skaitā tādiem, kuri nebija pieejami manā reģionā, tāpēc pirate flag never goes down.

F*cking a-holes! Es biju pirāts - nudien to darīju. Uzsāku maksāt par CrunchyRoll pirms kādiem 5 gadiem. Izmantoju visnotaļ bieži, jo to, ko gribēju skatīties, tur varēju atrast. Man gribējās kādā veidā tomēr nedaudz atbalstīt anime veidotājus, un toreiz CrunchyRoll likās visnotaļ normāls.

Bet tagad, kad community kā tāds vairs neeksistē, ka tiek izņemtas konkrētas sērijas, tulko AI,un cenas par pakalpojumu sāk tik celties palēnām, jāmeklē kas cits - pat jāiet atpakaļ par pirātu. Nedomāju, ka CrunchyRoll ir kāds konkurents.

Vai ir kāda saite, ko rekomendējat, kur skatīties anime? Kur jūs skatieties parasti?

1 Like

Es neskatos online principā, es tikai kačāju torrentos.
subsplease un nyaa.

1 Like

Nu es skatos krievu dublāžā online, jut.su :sweat_smile:

1 Like