Video ko pašlaik skaties

Akd, situāciju kļuva vēl trakāka, kamēr Dokibird(selenas tagadējais kanāls) strīmoja, viņas bijušie kolēģi izlaida strīmu kurā gan victim-blamoja viņu, gan netieši atklāja ka kompānijas juristi nopludināja legālos dokumentus(neesmu eksperts bet manuprāt tas nav diezko legāli). Cik paklausījos bija skaidri saprotams, ka viņiem menedžments vnk iedeva tekstu - lasi vai tiec atlaists - stilā.

So yeah… it’s gonna be a legal battle with niji en branch slowly sinking

Clickbait title, it’s about Neuralink, which is NOT an eye. Still cool stuff tho.

Es nezinu tieši kas, bet šis indivīds šķiet ļoti kaitinošs, varbūt ar to kā viņš nopludina pamata saturu ar lieku vai nekonkrētu informāciju?

Bet ir viena konkrēta lieta kur piekrītu-nepiekrītu: dezodorantu reklāmas ir niša pavisam citā dīvainuma līmenī, Old Spice reklāmas ir moskīti interneta reklāmu pasaulē.

moskīti?

Terry Crews is a mosquito to you?

jā, tad kad man kaut kas bezjēgā kliedz ausī starp dziesmām ir “moskīts”. Tam cik ļoti mēs visi mīlam Teriju šādā situācijā nav svara.

Plus, tu ļoti skaidri vari iztēloties tādu universālu aktieri kā viņu tāda kaitinoša moskīta tēlā, nē?

Shoot first, ask later = murica logic.

1 Like

Ļoti precīzi attaino manu ikdienu XD

3 Likes

kas viņiem satīra, vairumam ikdiena

Kad šo skatījos bērnībā latviski no DVD, man tad tā likās kā ļoti pieaugušo atsauce. Tajā video gan neparādīja kā Asterix uzveica birokrātiju. :D

1 Like

Ak jel - atceros šo. Tas gadījumā nebija no filmas? Man tikai bija franču valodā ar subtitriem. Vai dienas beigās kļūsti kā Obelikss? :smiley:

bij bij no filmas. ar mani ir vēl trakāk, ne tikai es pats aizeju pa pieskari no visas tās birokrātijas, bet esmu arī daļa no tās sistēmas, kas cilvēkus daved šitā

1 Like