Video ko pašlaik skaties

2 Likes
1 Like
1 Like
2 Likes
2 Likes

Vispār man te nesen izleca reklāma par skrūvgriežu komplektu ar 106(?) uzgaļiem par 1.79€ :smiley:
Nu es prikola pēc piereģistrējos, iemetu to lietu grozā, tur pat bezmaksas piegāde, vispār kruti, BET! Minimālā pasūtījuma summa 10€…
Nu tad sāku pētīt USB-C lodāmurus, jo viens čoms ieteica, ka esot baigi laba lieta, un tur pamanīju vienu ĻOTI nesmuku lietu - produktu sarakstā viena bilde un apraksts, bet uzklikšķinot uz bildes, atveras pavisam kas cits, kas galīgi nav tās naudas vērts. Nu un tad arī es to huiņu aizvēru ciet, jo man nav ne jausmas, ko tad es reāli tur galu galā saņemšu - to, ko es gribēju, vai waste of money sūdu.
Kā piemērs ļoti sliktam dealam:

^ V1 par 70,48€

^ V2 no oficiālā ražotāja (USA) par $25.99

^ V2 no oficiālā ražotāja (EU) par 62.65 € inc. VAT

Un vispār:
https://wiki.pine64.org/wiki/Pinecil#Authenticity

There are no PINE64 Pinecils sold on AliExpress. They are not made by PINE64. There are no authorized resellers on AliExpress. Some manufacturer has copied the PINE64 company name, trademark and Pinecone logo and is selling a product made to look like Pinecil through many store fronts, but it is not an authentic.

Loģiski, ka tas pats attiecas uz Temu.

2 Likes

Es dzirdēju, ka Temu itkā cilvēku kredītkaršu datus nopludinot, or smthg like that :face_with_peeking_eye:

1 Like

Privātos datus jā, bet nu kredītkarti tam sūdam toč nevajadzētu dot, tikai Paypal or smth like that.

TL;DR - nepērciet lētus sūdus!!! Skopais maksā divreiz.

Ja meklē lodāmuru smalkiem darbiem, tad noteikti Pinecil varu ieteikt, pats arī izmantoju V2. Ātri uzsilst un parocīgas opcijas

1 Like

Zbis, nu jau 2 rekomendācijas :slight_smile:

@5umm3r tu saviem lopiņiem ko šādu negribētu?

Baigais čakars. Nebūs

ELEMENTAL IS SO WHOLESOME :sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:
Tikko noskatījos, 8/10, crying myself out…dehydrating!!! :sob::sob::sob:

Yep, man arī ļoti patika, feina filmiņa.

bruh, it’s not even full 24h of new year.

Un interesanti tas ka, Japāna ir gatava iedarbināt vienu no savām lielākajām Atomelektrostacijām Nigatā. Tieši tajā Japānas pusē kur brīdina par tsunami. Re, pat iekš video thumbnail ir redzama Niigata.
Protams, es nezinu cik droši un nedroši tas ir, i’m just talking about timing of stuff.

Tā kā man ir mild klaustrofobija to some extent, tad nervu kutināšanai atradu šo channel kur bija pāris video par caving un diving/cave diving disasters. Sapratu, ka patīk klausīties par visādām citādām šaizēm kas notiek ar cilvēkiem, tad nu šis kļuva par vienu no maniem top kanāliem līdz patārēju visu contentu.

2 Likes
2 Likes