Video ko pašlaik skaties

1 Like
1 Like
2 Likes

Liberāļu liekulība.

Liberāļiem patīkot Beyonce indiešu kleita, they say it’s cultural appreciation.
Bet kā video redzams tad liberāļiem nepatika Ivankas Trumpas indiešu kleitas veids.
Un pirms pusgada viņi ķērās pie amerikāņu baltās meitenes rīkles, jo viņa uz skolas balli bija uzvilkusi tradicionālu ķīniešu kleitu. They say that’s cultural appropriation.
njā, tātad baltie cilvēki nedrīkst ģērbt citu rasu, tautu tērpus, bet citu rastu un tautu pārstāvji drīkst vilkt citu tautu, rasu tērpus. :expressionless:

2 Likes
1 Like
1 Like
1 Like
2 Likes
1 Like
1 Like

Youtube rekomendācijas ielidoja šis te. Es parasti neskatos recommendation/top videos, jo tur ir tikai apraksts/synopsis un overhyped reactioni, ka anime pārāk Op(Piemērs, OH, TOKYO GHOUL IS SO EPIC, U SHOULD DROP EVERYTHING U DOING RIGHT NOW AND GO WATCH IT OR U WILL GET CANCER) + Parasti mainstream mēsli.
Bet šis te izrādījās interesants. Ielikti underground anime, paskaidrots īsumā saviem vārdiem, kpc šis anime palika underground un nespēja kļūt populārāks(ne visus izskaidro), un tipa apraksts īss. + Mazliet joku, kas dažreiz bija pat normāli.

1 Like

Es kaut kur gadu atpakaļ šito video biju skatijies un vēlāk noskatijos to, kas ir 10 vietā un 8.

1 Like

Man patīk, ka šeit pārsvarā pieminēti dark theme anime, kas mani piesaista visvairāk, es definetly 1 un 9 skatīšos, kkad tuvākajā laikā, kad Monster un Berserk pabeigšu xD

tu skaties berserk filmas vai arī series?

just 1997 Berserk anime, vairs nevienu neskatīšos.