Video atskaite par hangoutu 07/02/2016

tad šī anime nav Tev domāta. Tu jau tā esi prātīgs :smiley: šitās Ervīnam un citiem harem-cienītājiem jāskatās ^^

Taa saku, lai nesaak domaat, ka esmu chalja pusee. :smiley:

Tā ir tikai anime… :smiley:

Man patiik shaads taads harems pa starpai nopietnajaam animeem un citiem zveeriem. :slight_smile:

Viena no retajām, kas parāda krāpšanu tādā atveidā…

tad labi, ka tā ir tik populāra. Lai bērni/tīņi mācās no to nabagu kļūdām (nod)

Smagi apšaubu, ka kāds no viņas patiešām arī mācīsies. Krāpšānas sliktums ir pašsaprotams jebkuram.

Te ir vairaak katra personiigie uzskati no svara. Personiigi, gribu katram chalim, kursh man staasta kaa laizh pa kreisi, pa taafeli sadot. :slight_smile:

Runaajot par labaam animes beigaam: tikko atcereejos, kam ir labas beigas - Zero no Tsukaima. :slight_smile:

…kāds šito minēja. Varbūt ne tieši šajā hangoutā, bet es to jau biju iepriekš myanimelist skatījusies
aah…tur ir ecchi. Tad jau no Ervīna būšu dzirdējusi

Pats vai tik nebuushu kaut kur mineejis, jo tas bija pirmais harems are reaalu nobeigumu, kas bija kaut cik sakariigs, kuru redzeeju. :slight_smile: Ja speej tikt paari eechi un haremam, tad buus tiiri baudaams gabals. :slight_smile: Kaut vai deelj beigaam.

nu jā, dzīvesskolu jau nekas nevar aizstāt

aha…varētu būt, jā. Varētu iemest aci pirmajā epizodē. Ja būs līdzīgi kā DxD, tad ecchi ātri vien neizturēšu.

Nav tik traki. Man pirmais, kas iekrita aciis, un varbuut ne paaraak patika, bija pats stils. Taads princesiigs. Bet bija veerts visu noskatiities. :slight_smile:

School Days nav visai legit nobeigums. Spēlē nebija rout, kurā viņš pārgulēja ar visām iespējamām meitenēm, so, visticamāk, nebūtu šada nobeigumā. Sekai pati par sevi nav Yandere, tāpēc, visticamāk negalinātu tādu čali, kas guļ ar visiem pa labi un pa kreisi. :confused:

Taa anime piedzima no speles?
Hmm…varbut. Man gan liekas ka visiem var jumts aizbraukt noteiktos stresa apstaklos. Ta ka ar sirdslietam labak nejokot (nod)