Veidojam īsu dub animei?

Nē, labāk pieturamies pie skeču formāta. Pilnu ieskaņojumu vismaz šobrīdējā stāvoklī nepavilksim. Īsus izklaidējošus skeč video, gan mierīgi.

Īstenībā labs piemērs ir mani video. Viens izsmej seriālu un ir montēts, otrs tikai ieskaņo scēnu no seriāla.

Šāda tipa klipiņi priekš mums paši izdevīgākie.

Vienīgais, ko labi atceros no tā seriāla ir šis. :/

Kāmēr vēl kāds nav paspējis man pa priekšu aizskriet - es piesakos uz čali ar brillēm.
Nav ne jausmas kas viņš tāds par varonu. Bet vai nav vienalga… :D

Damn, tas bij labākais characters :smiley:

Tur ir vēl citi puiši arī. :smiley:

Sanāk bija pareizā juška. :smiley:

Kā gan savādāk :smiley:

Vajadzīgs trešais aktieris un varam skaņot. Tikai man jāatrod no kuras epizodes šis ir. :confused:

Varētu būtu kāda trešā vai ceturtā… Ja godīgi neatceros, bet šķiet, ka tas bija kaut kur sākumā.
Rekur zaķītis būs trešais puisis. :smiley:

Biju plānojis uztaisīt ēst (15-20min) un iet uz ts3.

Es uz Rīgu braucu, būšu atpakaļ tik ap 5-6… :frowning:

Man ir vienalga kādu varoni man jāierunā varat piešķirt to ko vajag. :smile:

ts3 tagad to pārrunājam, vari piebiedroties.

Nikita, Tu pieteicies iztulkot fragmentus. Varētu Tevi palūgt sākt ar sesto epizodi? Kad būs gatavs - vari pats izdalīt katram dalībniekam tekstu vai arī iedot man - es sadalīšu un nodošu stafeti tālāk.

Iedomājos, ka būs ātrāk sākt strādāt pie katra fragmenta atsevišķi. Un ja pirmais būs veiksmīgs un mums patiks, turpināsim arī ar fragmentu no ceturtās epizodes.

@m1raz, principā varam pa ātro uztaisīt hardsub tām pāris minūtēm. Skaņotājām tā pat uz bildi jāskatās. Ja tekst jau uz bildes, iztiksim bez pārpratumiem - kurš ko saka.

1 Like
Beigās nācās mazliet palabot Mirāžas prikolus. :D
2 Likes

Jau gatavs, super! Nekas ka ceturtā sērija, nevis sestā. Vismaz kkas! Varam jau sākt praktizēties. Tad deadline audio iesūtīšanai ir pirmdiena. Ar trim dienām vajadzētu pietikt!

Es domāju tā vieta - Esat dabūjuši savu anime- vai kā tur bija, tur ko citu varētu ielikt, ko saprotamāku.
Un kādēļ tur zaķīt ir? :smiley:

Rindiņa atsaucas uz to, ka seriāls griežas ap vidusskolas čaļiem. Anime dabūjāt, vareni ko?!

Nikitai oriģināli ierakstīja šādi: Jūs, čaļi, skataties anime? Ko tu pie velna iedomājies no sevis?!

Es kontekstu zinu, bet, ja taisot šadu īsgabalu, tad nav vairs tas

@Mafii negribi pievienoties dub taisīt? Varētu nākamajā (sestajā) epizodē?