Veidojam īsu dub animei?

UPDATE #2 - sestās epizodes fragments ir gatavs! Turpinām taisīt vēl?
http://vk.com/video212393992_171648016?hash=c2c7b51beb0af7c9

UPDATE ( @Jua un @ligalv96 ) - ceturtās epizodes fragments ir gatavs ierakstīšanai! Jeej! Nosūtam rezultātu @Menestrels vēlākais pirmdien! Pa trim dienām noteikti tiksim galā :slight_smile:

Pirmās divas min jau ir pieejamas apskatei! Daniel, es ceru, ka Tev nav nekas pret ja ievietošu te linku. Domāju visiem būs interesanti to iečekot! - http://vk.com/videos212393992

Kurš piedalīsies fun-dub izveidē īsam gabaliņam no animes?
Paņemsim līdz 10 min garu fragmentu, sadalīsim lomas, ierakstīsim katrs savu daļu un nosūtīsim Danielam :slight_smile: viņš pieteicās palīdzēt salīmēt audio ar video! Kad zināšu cik cilvēku piedalīsies, atradīšu piemērotu fragmentu no kādas daudz maz svaigas anime

Vēlākais pirmdien (30.11.2015.) būs tulkojums izvēlētiem gabaliņiem, tā kā varam sākt gatavoties!
Daily Lives of High School Boys Ep 4 un 6 pēdējās 3 min (meiteņu fragmenti)

:raised_hands:

Mums jau divas meitenes pieteikušās =] (es un Marija) viss…sāku meklēt fragmentu!

Var mēģināt :smile:

super!

Ideāli. Mums ir gandrīz trīs meitenes un viens puisis. Anime - Daily Lives of High School Boys Ep 6 (pašas beigas, pēdējās (3-4 min). Vēl klāt varētu paķert arī 4 episodes beigas, tur gan puisis klusē :smiley:

Paliku pie tās pašas sestās sērijas, tā kā Tev būs jāspēlē meiteni ar brūniem matiem :slight_smile: es paņemšu to, kas paliks pāri ^^

Man nav nekādu problēmu klusēt. Pat ļoti labi tas padodas ikdienā :smiley:

tad varēsi izvērsties 4 episodē :smiley:

es ar esmu ar mieru paņemt kadu gabalinu ieskaņot :slight_smile:

varetu panemt meiteni ar zazilganiem matiem

:raised_hands:

Tad man paliek trakā meiča ar brillēm.
Par vienu episodi (sesto) tad viss ir nokārtots.

Par ceturto episodi - varam pajaukt lomas vai pasaukt lai Mirāža patēlo meiteni. Mēs jau TS3 patestējām - viņam ļoti labi sanāk!

Es vispār gribētu, lai puiši paņemtu vienu mazo episodi (3 min beigās) un ierunā meiteņu balsis. Vien iedomājoties par to nāk smiekli ^^ …ko sakāt puiši?

Hahaha… kurš ierunās puisi 6. epizodē? :ghost:

Kefs :slight_smile:

Ja nu kas, es izvēlos šo puisi. :smiley:
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/11/150425.jpg

Marija, Tev arī gribas dzirdēt kā puiši ierunā meiteņu lomas? :stuck_out_tongue:

Jā, puiši arī varētu paņemt mazu gabaliņu no tās anime un ierunāt :slight_smile: varu pameklēt un ieteikt savus iecienītākos momentus!

Te jau izskatās, ka mēs visu anime varētu ierunāt. :smiley: Vienīgais ieguvums būtu tas, ka paši būtu gandarīti, jo šaubos, ka kāds cits bez mums skatītos šo iznākumu.

Droši, es to anime esmu maz skatījies un pie tam arī slikti atceros. Teiksim, ja arī Sintija piesakās skaņot, var paņemt vienu no scēnām, kur parādās tā viena meitene.