Vai vienmēr noskataties arī OVA/Special sērijas?

Daudzām Anime ir arī OVA/Special sērijas. Vai vienmēr noskatāties arī Special/OVA sērijas vai tikai pašu Anime un visus side story laižat garām?

Es parasti vienmēr noskatos OVA/Special sērijas, jo bieži ir interesanti side story vai vienkārši papildus epizodes kuras ir starp kādām epizodēm, vai kāds interesants prequel vai sequel. Protams, ne vienmēr, citreiz ir tādas OVA/Special sērijas, kas neko īpašu visam stāstam nepiešķir, tā tikai izklaides sērija.
Laižu garām tikai tās īsās pāris minūšu comedy epizodes, kuras neko īsti klāt pie main story nepiedot, tā tikai, vai tās īsas epizodes kur characteri ir kā miniatūras formā(nezinu kā lai pareizi pasaka), varbūt vēl kaut kas, kas ir tā tikai, vai nav intereses … Un recap neskatos.

2 Likes

Rarely, normāliem šoviem neskatos, parasti visi ir way worst then pats šovs, tpc kopējo iespaidu bojā. Sūda šoviem ar neskatos, cuz where’s point if u already didn’t like show overall. Es skatos dažiem ecchi/harem Ovas un Specials, cuz basically viņas ne ar ko no paša harem/ecchi TV neatšķiras(no actually plot, just other BIG PLOT), just more episodes of booty and bobies, so why not.
Edit: A nu vēl es varu paskatīties, ja tas ir actually turpinājums šovam, piem., Angels of Death, bij 4 ova epizodes, kas noslēdza anime.

1 Like

Bonusa materiālu meklēju un skatos tikai sērijām, kas man patīk un kur vēlos visam izsekot līdzi. Seriālam kas bijis skatāms, bet ne pārlieku labs, varu arī palaist garām papildmateriālu. Kā arī noteikti esmu vairāk ieinteresēts kādā OVA, ja tā turpina vai papildina stāstu nevis ar ar stāstu nesaistīta.

1 Like

OVAs tik bieži ir vnk recapi, ka roka neceļas casually skatīties tās. Izņēmums varētu būt MP100 Reigen OVA, kas, lai gan bija tas pats pirmās sezonas recap, bija pietiekami izklaidējoša, lai nebūtu žēl par patērēto laiku :D

Ja man anime pati ļoti patika, tad es centīšos redzēt visu, ko var, bet savādāk ļaušu tai nomirt manā sarakstā. Bet pārsvarā esmu diezgan lazy, ja HS nevaru atrast to, tad neskatos.

Chibi minisērijas viegli neciešu :D Pat fanservice ziņā tas ir vāji.

Manas domas karoči ir viss +/- augšā minētais, ja šovs patika= skatos, ja nepatika neskatos.

2 Likes

Skatos, just to finish the whole thing

Viss atkarīgs no tā kas tā ir par OVU/Special. Ja tas ir oriģinālais stāsts, kas varētu būt kā side-story vai turpinājums vai spin-off tad jā, varu paskatīties. Ja tas ir recap episode, tad es lielākoties neksatos. Man ne īpaši patīk recap episodes.

1 Like