Vai tu būtu gatavs kļūt par komūnas patronu?

aptauja

(Yunikko) #22

Tās nozīmītes vai kas tur gan varētu piespraust kaut kur citur nevis uz avatāra :smile: Savādāk aizsedz 1/5 no avatāra vismaz

(Daniels) #23

Skatīšos ko varu darīt lietas labad. Tu runā par mobīlo dizainu? Uz desktop tā jau aizsedz mazāku avatāra daļu nekā pēc noklusējumu.

(Yunikko) #24

Jā, tagad iegāju no mobilā, bet arī datorā neizskatās labi, ka avatāram kaut kas virsu stāv.

(Daniels) #25

Jā, tās izceļas, bet tāda ir to jēga. Nozīmītes paredzētas lietotāju kontu izcelšanai. Lielākā daļa avatāra ir neaizskarta.

(Yunikko) #26

Varētu kā bonusu ziedotājiem uztaisīt, lai var apskatīt lietotāju top 10 statistiku, saņemtiem like, iedotie like, postu skaits, topiku skaits utt. ko tur vēl var izdomāt un ielikt top 10. Būtu drusku interesantāk.

(Daniels) #27

Tas jau ir pieejams visiem.

https://animeforums.lv/top
https://animeforums.lv/u

Respektīvi mums būtu jāatņem šī iespēja ierindas lietotājiem, lai padarītu to ekskluzīvu priekš patroniem.

(Yunikko) #28

Pirms tam kaut kā nepamanīju, ka ir :smiley:

Nebūs jēgas, visi jau būs izskatījuši to topu, izņemot jauniņie kas pieiet klāt un mani :smiley:, labi es tagad zinu ka ir, tur pat stūri bija visu šo laiku, kā es nepamanīju līdz šim :smiley: Lai gan tomēr ar laiku tops jau mainās, protams.

(Mr.3rd) #29

Ka minēja @Menestrels AF.lv galvenais produktus visiem pieejams griezt viņu negribas. Tātad jāatrod vai jarada jauns. Kas mani noved strupceļā jo saprotu ka $ lai uzturētu lapu ir vajadzīgi bet brīvprātīgie sponsori no labas dabas maz.
Ka butu ar top sponsora vēlēšanos teiksim vienreiz 3 mēnešos or smth

(Daniels) #30

Tādu platformu kā Patreon vai Twitch darbības modelis kļūst aiz vien pazīstamāks. Publikai lēnām sāk parādīties tendence atbalstīt neatkarīgus satura veidotājus. Protams, mūsu atšķirība primāri ir tāda, ka mēs esam platforma nevis aktīvi satura veidotāji.

Plānoju piedāvāt patroniem īpašas iespējas ietekmēt komūnas dzīve, taču tā gluži nebūs jebkāda vēlēšanās.

Jebkāda vēlēšanās realizācija varētu izrādīties kaitīga komūnai vai arī pārāk laikietilpīga. Piemēram, ja kāds pieprasīs jaunu foruma funkciju, tās izstrādē varētu būt jāiegulda daži desmiti stundu kuru man vai kādam citam nav. Nemaz nerunājot par to, ka tas būtu jādara par brīvu.

(Daniels) #31

Ir skaidrs, ka šo pieeju ir vērts izmēģināt. Uz šo brīdi vienkāršākā veidā, bet protams, nākotnē pieeja iespējams būtu jāatīst.

Pēc izpētes izskatās nekā izdevīgāka par PayPal nav priekš šiem nolūkiem.

Šī tēma ir izpildījusi savu nolūku un mēs esam atraduši atbildi uz jautājumu vai kāds ir gatavs kļūt par patronu. Šī iemesla dēļ to slēdzu un tālākas diskusijas var pāriet uz jaunu tēmu.

(Daniels) #32