Vai Overwatchā vajadzētu IP -banot smurf kontus?

Es nolēmu šodien uzspēlēt comp , izvilku ar D.vas

Man diezgan bieži gadās tā ka ja paņemu citu varoni un sākam zaudēt, tad paņemot D.vu situācija bieži vien uzlabojas

1 Like

Visdebīlākā sajūta ir tad , kad tavā team ir ana un lucio , kuri nehīlo , es vienreiz uzbļāvu mic ka reportošu uzreiz abi nomainīja uz mercy un moira , saņēmās , bet tikuntā pakāsām comp .

1 Like

laikam man visvairāk kaitina, ka gadās “gudrīši”, kas ar mani spēlē (visi esam apmēram 300+ hour gameplay), un kaut kādas muļķības par smurfiem runā :D kādi smurfi pie 300+ hours.

Smurfi līdzinās raganām. Tie ir it visur!

man laikam visrēcīgāk bija spēlēt ar top 500 tracer, kuru es pati 3 reizes nokilloju xD vai top 500 mercy, kas totally ir boosted un neko nejēdz.

Kas zin vrbt kaut kādi nūbi kuri negribēja pirkti fresh spēli un sākt no jauna, bet tā vietā nopirka kkādu zadrotu akkontu, kurā jau ir iekļauti skini, rangs, stati un ar to domā, ka citi no viņa baidīsies un īstenībā tā nav.

jēga kāda, ja nemāk spēlēt xD

1 Like

vai vajag banot smurfus:NE
Jo piemeram tu esi top X tanks bet gribi paprovet but DD protams sava top X ranka tu nenoturesies.Bet ja saksi spelet ar jaunu acc tava saprasana par speli kopsuma bus lielaka un tu klusti par smurfu…
Otrs variants ir kad top speletaji prieks piemeram YT/twitch veido otrus acc lai varetu gan runat ar cilvekiem gan spelet vienlaicgi un tas butu izklaidejosi.

tresais variants ir tads combo ir cilveki kas specali censas tik brozna un zemaak tos gan vajag banot :slight_smile: kaut gan var but situacijas ka ir 2 speletaji uz 1 acc man liekas nebija aizliegts.

Neko sliktu par smurfiem neredzu jo OW tomer r komandas spele biezak zaude nevins tadel ka pretinieku komanda ir smurfs bet tadel ka kads nolem da nu tur ir smurfs es neko taa pat nevaru izdarit pret vinu…

Izklausās pārāk labi, lai būtu taisnība. Piemēram, pārdot kontu ir liegts. Tik pat labi pārdošanu var nosaukt par spēletāja pievienošanu kontam uz nenoteiktu laika sprīdi un tas to legalizētu.

Manas domas ir daļēji mainījušās , šodien atradu widow smurfu un uzvarējam dažas spēles .

ir ir aizliegts

Don’t care either way. Bet ja man būtu jāizvēlas, es teiktu, ka lai paliek. Stipri netraucē.

dis tho xD

2 Likes

Šodien varu padalīties ar pieredzi , ar @vriska izveidojām jaunus kontus un gājām kā smurfi .
Vienīgais kones sapratu bija tas , ka tas ir nereāli fun , var pārsmieties līdz asarām .

New Widow Main are coming .

Kkāda PS4 spēja?

uhhhhhhhhhh pirms kāds mani ceļ uz sārta, es smurfoju, jo vēlos iemācīties ana/citus grūtākus varoņus, bet, ja es ietu no sava main, mani iznīcinātu pirms es paspētu kādu pat saārstēt :(

jā, vari taisīt cik psn acc gribi, galvenais, ka Galvenajam ir ps+ un overwatch kopija

1 Like

Jā , tur var izveidot vairākus kontus un sākt piemēram visu no sākuma , saglabājot main kontu .

New Ana main is comin , tev tīri labi sanāca , tik biškin jāpiešaujas kā jau pie katra hero .

Smurfiem ir jādeg! @xrobisxxs, @vriska

4 Likes