Vai mēs varam ieviest foruma banerus?

https://cdn.discordapp.com/attachments/299128163307618304/586207057313529866/IMG_20190606_175713.png

[Attālas nosodošas skaņas]
Kur ir veco veco forumu manaa mīļākās fīčas- parakstu baneru - atbalsts? :(
Kas šis par anime forumu, ja es nevaru noslēgt Katru savu ziņu ar blingee gifu ar manu username, krutu citātu un spicy attēlu :owocry:


3 Likes

Es neskumstu pēc vecajiem labajiem laikiem, kad viens foruma ieraksts vertikāli aizņēma pusi ekrāna visu ļoti svarīgo baneru dēļ. :D

2 Likes

Slikta gaume :confused:


5 Likes

Nolaikotu katru postu jo redzētu Itachi. <3

1 Like

that’s so true xD

oh banneri ir kkas, man vēl daži stāv kkur mapē xD Thoes were the golden times

1 Like

Vacam parakstus un iesniedzam Danielam.

4 Likes

Hmmm, šie banneri gan varētu kļūt par kādu papildus ekstru priekš moderatoriem vai foruma patroniem :thinking:

4 Likes

hell no

2 Likes

man gan nav īpaši patikuši tie photoshopotie signature ar nickname un ko vēl.
es tik kādu tīkamu gifu vai bildi ielieku ;d

1 Like

Ja es pareizi saprotu kā strādā šis spraudnis, var arī pie mums uzstādīt. @DiviViens, tikai tu būsi tas kurš moderēs visus attēlus. :D

Lai tas ir 5€/mēnesī patronu fīča un tālāk jau pats gribēsi moderēt. ;D


Es atbalstu šādu pluginu, ja tie būtu teksta paraksti. Lai gan nezinu cik noderīgi tas vispār būtu.

1 Like

Vai a minute… @Menestrels kā būtu, ja katram lietotājam tiktu atļauts viens userbar? Tie ir mazi, acīs baigi neleks un daudz vietu neaizņemtu!
Šie https://www.userbars.be

1 Like

teksta paraksti :thinking:
ja forums nelauztu šo padarīšanu, varētu
(tam šīs ziņas apakšā būtu jāizskatās šādi :( )
https://cdn.discordapp.com/attachments/521719370297376808/586273210694238238/unknown.png


l::::::::::::::::::::::::::::::::/ |:|_i:::/_/_L_ヽ___|:::::::::::::::::::::::::::::i !:::::::::::::::::::::::::::::::!. l::! ̄|::| ハ `'ー ノ ̄ ̄ ̄.|:::::::::::::::::::::::::::::! . |:::::::::::::::::::::::::::::::!__|:| |::!ー`ー一'′ ___」:::i!:::::::::::::::::::::::| |:::::::::::::::::::::::::;l:::i二|izニニ|:|二二二二二ニ,=‐‐‐|:h:::::::::::::::::::i:::| |::::::::::::::::::::::::i !:|'rt:|。ニ_ヽ|、__, 、、.-‐'_ニ.。:テi|:|ァ|:::::::::::::::::!|:| |::::;i:::::::::::::::::i |:|'ゞ‘|=’'-`| ヽ / へ‘ニ’彳| |::::::::::::::::|.!| .!::l |:::::i:::::::::l !l ! !ノ ヽ |:l !::::::::i'!::::|-| _ !|_,|::::||::::::::| |!. | /| \. || ,|::::::::l !:::| ,. -‐''"リ |:::| !::::::ハ | / \ | /|::::::::| i::| _ `'-、__ |::| |:::::| ゙、 '′ 、,.........., ` /. |:::::::|__,. '-‐''";; ;;;;;;;;;;;;;‘’‘ー’‐‘‐-’、 ゙、 `"‘"´ rr‐‘一;’’‘’"~;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;|| ヽ ,. ‐-‐ 、 ||;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;``

2 Likes

Rindiņu, nevis kaut ko tik milzīgu.

Tikai vēl trūka patroniem ļaut mocīt pārējo komūnu. :D

Es apsvērtu šo, tikai ja pēc noklusējuma tie nav redzami un katram lietotājam pašam tie jāieslēdz.

1 Like

un ja tas ir kaut kur dziļi settingos paslēpts, ka lietotājs nevar atrast, kur to ieslēgt, thanks

1 Like

Izklausās pēc fīčas, kuru es nepiedzīvoju.

Dod userbarus. ;D ai links nestrādā…


47647

Tas ir domāts, kad zem katra tava posta kaut kādas bildes vai gif rādās? Tad nē, tādu opciju nevajag.