Vai kendama ir populāra?

Šur tur dzirdu ka šo mantiņu piemin internetā un ar kādas reklāmas esmu šad tad manījis. Vai tas tagad baigi populārs ir?

1 Like

Vismaz manā skolā jā, nezinu kā citur. Pašam īsti napatīk.

2 Likes

Ui, jau uz Ziemassvetkiem bij top dāvana 1.-4.klasniekiem. Bet pēc pāris stundu “eh mazo trends” un izmēģinot to mantu, jā, pašai sit tuvāk 30, bet mantiņa iekārdina :sweat_smile: :sweat_smile:

3 Likes

Tikpat gejisks un cancerains kā fidgetspineri. :<

2 Likes

Tas ir cipa jaunais fidged spineris kurš arī ātri nomirs :D

Pie mums kendama it kā šobrīd ir populāra. Esmu redzējis daudz skolēnus ar tām un pat kaut kādu veikalu/studiju ar tādiem - BigWigKenadama. Izskatās mazliet neparasti, atgādina dejošanas studiju vienīgi pie sienām ir kendamas.

https://i.imgur.com/YCgX2Fj.png

Atšķirībā no griežamgrāpšļa / svirbsta / fidžetspinera tā ir tradicionāla japāņu izveicības spēle, kura ir dažus simtu gadu veca. Kendamas būtību vismaz nav grūti izprast.

Pats neesmu tam fans, bet zinu ir daudzi gan lieli, gan mazi, kam aizrauj kendamo. Man personīgi nē… un sajūta tāda pati kā ar figetspineriem, tad jau labak bleibleidus nopirkšu ^^

1 Like

Nu neteiktu viss. Šeit vismaz jāveic vairāk par vienu kustību un kaut cik necik roku veiklība. Kā savulaik Jo-Jo, tas arī bija vēl tas zvērs, lai arī joprojām pasaulē notiek Jo-Jo čempionāti…

1 Like

Pie manis veikalā daudz jauniešu nāk ar šo rotaļlietu. Man gan ir tikai jautājums, kādā veidā tā pēkšņi ir kļuvusi tik populāra?

Es tieši ar gribēju to pašu jautāt ;d !!?!?!?!?!

Tā tak nav jauna rotaļlieta, sen jau zināma pasaulei, bet tagad pēkšņi mani visur ;d

Tāpat kā mode, trendi vienkārši atgriežas. Jāpieņem. :D