[ Ieraksts 08.12. ] D6 podkāsts: The Boys

Masīvs svieciens!

Visus gribētājus aicinu uz podkāstu!!

Podkāsta tēma:
Seriāls “The Boys”

Norises datums svētdiena, 08.12. - laiks tiks prezicēti.

Ideāli, ja seriāls būtu viss noskatīts. Minimums 6 sērijas, tad viņu robežās arī runāsim.

Podkāsts ierakstīsies caur kādu no šiem variantiem:

  • Hangout
  • Teamspeak
  • Discord

Ja kārtis sakritīs veiksmīgi, varbūt arī tad satiksimies un ierakstīsim dzīvajā.
Podkāsts plānojas ar visiem spoleriem.

@Podcast_grupa @haachikooo

Podkāsta norise:

Ilgums: max 30 min
Apakštēmas:

  • Filmas sižets (negaidītākie paversieni, caurumi, utt.);
  • Aktieri un to personāži - atbilsība, mīļākais aktieris. kurš sliktāks / labās utt.;
  • CGI un citi specifekti, režija utml.;
  • Kopsavilkums par filmu;

Nav mana ikdienišķā skatāmviela, bet var pamēģināt. Tieši šodien biju aizdomājies par podkāstiem, ejot gar tavu māju. :D

Pa labam būtu tomēr jāredz viss un pēc tam arī jābūt vēlmei par to runāt. Parasti nav tie labākie rezultāti, ja līdz galam nav redzēts materiāls.

Ja ieraksta nakts iekritīs pilmēnesī, spriežot pēc tā kā gāja pagājušo reiz. :D

sen jau noskatijos :stuck_out_tongue:

Ja jau būs podcast, tad laikam ir interesants tomēr :smiley:
Vajadzēs noskatīties tad. Bet es nevarēšu pievienoties, jo būšu prom tajā laikā…

Tīri teoretiski mums jau ir divi (neskaitot mani) cilvēki. Sounds good…

@Kadiljaks @Mrspambox3

Noskatījos. Man visērtāk būtu ierakstīt šonedēļ. Varu pielāgoties un rakstīt arī pa dienu.

es tik brivs pec 2019.11.25 datuma

Ja mums izdotos sabīdīt grafikus, sanāktu pilns sastāvs, 4 cilvēki - papildinātā Iļģuciema brālība, tagad ar 100% vairāk @Artility. Savākties dzīvajā varētu būt pat ļoti īstenojami.

Es šogad pārvācos prom no turienes, bet vienalga esmu katru otro dienu… basically, i am there always.
Bet es netieku tajā laikā… Es būšu Vācijā.

Hmm… paggaidām velk vai uz distancēto sarunu vai novembra/dec. mija…

Skaitat vienu centrālo puiku klāt. Sabojāšu Jūsu Iļģuciema gang

update ?

Nenāktu par ļaunu nospriest dienu, vietu un laiku.

Ieraksts tika pārcelts uz šo svētdienu. Vēl, šķiet, ir brīvas vietas. Pievienoties iespējams klātienē vai arī attālināti.

Gaidu podkastu, the boys kļuvis par vienu no fave šoviem pašlaik un vēlētos dzirdēt jūsu viedokli :grin:

1 Like

Publikācija mazliet bremzē, jo uzreiz pēc ieraksta devos prom no mājām un man nav līdzi ierīces ar ko klausīties podkāstu. Ieraksts notika, podkāsts ir, taču līdz nedēļa beigām nevaru to apstrādāt.