Unicon'16 Show

Sveiki @AFC_Grupa velejos prasit …ka tad isti mums paliek ar to uztasanos si gada unicona
iegaju sodien facebooka un ieraudziju sito :

zinu ka nekas nav daudz palicis un vel butu jadoma viss prieksnesums bet varbut piektdien/sestdien varam satikities Unicon cafe un visu kopigiem spekiem parspriest ???
Esat ari laipni aicinati iemest seit savas idejas …varbut atradisim ko interesantu :)
P.s Lai ari pie reizes tad saprastu kurs brauc/nebrauc ar grupas kopigo cospley butu labi noradit to leja …pie reizes noradi ari savu telu :)

Nrpiedalos grupas cosplay.

Sveika! Man šodien arī šodien šoks bija, ka tik ātri.
Katen Kyōkotsu duo @Vikonija tērps jau ir gandrīz gatavs, es savu drīz sākšu taisīt. tērps @Dreemmen Kazeshini tērps top, gaidam parūku, kad atnāks.

Kā ir ar pārējiem?
@Polar_Hoootsu Senbonzakura
@an1m8edirl Minazuki
@Mikiko Haineko
@Rain Sougyu no kotowaki, vai piedalies ar mums
@Teashine Sode no Shirayuki vai piedalies ar mums vai solo taisīsi?

diemžēl 6dien es nevaru, varam meģināt 5dien tikties uniconcafe.
Ko pārejie saka?

:slight_smile: vai ne nelikas ka laiks tikatri paskrien :smiley:
Nice nevaru sagaidit redzet gatavu rezultatu
Tad jau jasanak atrak pa dienu ,jo butu jau mums vel tas video jauzmoci …

iesaku jums pieteikties un pabeigt terpu pec tam.

Par terpu neuztraucos…jo noteikumos teikts,ka veidojot video nav terpa jabut obligati…ea vairak par to vai mes vienas dienas laika tiesam paspetu ko tadu xD

es jau pieteikšos bez gatava tērpa, tagad ir jautājums cik mēs reāli esam komandā un vai tiešām visi paspēs sataisīt savus tērpus… varbūt kāds jau pārdomāja, lai varam izdomāt uzstāšanos

es uzstājos otrā dienā ar citu grupu, man bail, ka man būs par daudz, bet citādi iebildumu nav

tikai jūs neviens negribat man piepalīdzēt ar to kimono, es vispār sajukusi esmu šobrīd, nezinu, no kura gala tā arī ķerties klāt ;-;

satikties jau varam, parunāt arī, bet vai paspēsim tāpat visu sagatavot?

Bleach Cosplay tēmā neatradu nevienu tavu lūgumu par palīdzību kimono uzšūšanā… 0_0

Man nāksies tomēr atteikt. Nepiedalīšos :frowning:
Bet kopumā, lai veicas! :slight_smile:

1 Like

Senbonzakuras parūka man ir. Domāju joprojām par tērpa auduma daļu. Kā veidot…
zobenu ar taisīt varu, tik jātiek MājāsMājās pēc pāris lietām.

Viss kas ir palicis ir uzšūt auduma daļu, uztaisīt un nokrasot masku ar uzplečiem un ieviedot parūku.
Bet to sīkāk varu darīt pēc 10.07.

BET! Man 2 dienā ar ir ieplānots grupas kosplejs, kas noved mani pie šādas problēmas, esmu arī sācis taisīt Junkrat no Overwatch. un viņš ir dienas cosplay kuru nevar aši uzvilkt un novilkt.
Ko man tagad darīt? ';D jo visiem šiem chariem man ir detaļas jau iesāktas taisīt un lietas kuras jau ir savāktas.

BTW.
Palasīju noteikumus CosplayContest.
Mums ir gribot negribot līdz tam datumam jāsatiekas un jāuzfilme un jāizdomā ko mēs darīsim uz skatuves. Jo tas ir jāpievieno pie pieteikma anketas, kopā ar audio ko atskaņot, kurš ar mums nav. ';D

1 Like

Cikos rīt tiekamies cafe?
Es strādāju līdz 17:00, varu ap 17:30 būt tur.

1 Like

biju domājusi audio
šī dziesma man asociējas uzreiz ar Bleach

Varētu sākt no 1:46 un līdz beigām
Ja gribās uz otro uz zustāšanos daļu kaut ko jautrāku, tad var piemiksēt piemēram šo dziesmu

Runājot par uztāšanos vislabākais būtu taisīt defilē ar kādām personāža raksturīgām kustībām
Kādas citiem domas par audio un uzstāšanos?

1 Like

oke
meginasu atbraukt uz tiem 17:30 kaut gan izskatas ka es varetu but pat atrak Riga :smiley:
pastaigasu pa veikaliem :slight_smile:

ja runajam pa uzstasanos vienu bridi iedomajos ka varetu pa cik mes ta pamazak soreiz izveidot tadu ka fighting scene?? isti visu stastu es nezinu ta ari neiznaca noskatities bleach ar visu to skolas padarisanu

vai ari ka mes ar @Vikonija runajam vienreiz varetu but tas pats defilē ar personāža raksturīgām kustībām
pamekleju kadu bleach ost kas varetu but nice …pagaidam si izklausas interesanta :smiley:

bet ieprieks piedavata muzika ari izklausas nice XD XD

Šī dziesma asociējas ar Zanpaktou un Bleach.
Varētu izdomāt kādu darbību, kas notiek uz skatuves.
Like piemēram Katra Zanpaktou bankai izrādīšana, par to kuram ir more OP’n’stuff.
+Mums nav atbildes no rain un Mikiko…

Vai, ja mums piemēram ir zobeni visiem, tad varētu apbrīnot tos.

1 Like

Katen kyokotsu taisīs zobenus, bet vēl nezinām kā tos izmantosim… Uzklausīsim visas idejas.

Idejiski ari Muramasa plano but ar zobenu t.i. Ja paspesu uztaisit :sweat_smile: