[Unicon 2019 meetup] Introverti tiekās festivalā

Es būšu ganjau ar pikachu masku xD bet tokyo ghoul arī piesaista

skaidrs visi tjip sejas slepj :D Es ganjau busu, sestdien pie jusu bara ja redzesu pieskries un redzes kas par publiku esat :D
Jedzigs cospay nebus, bet varu uzmest savu ‘mad max’ nepabeigto jaku…

pielauju jau cilveki pamata ies uz abam dienam ? apsveru domu iet tikai sestdien…

es iesu tikai sestdien xD piķis maz

Diemžēl šoreiz manis paša vaina,bet laikam vienkārši nopirkšu biļeti,lai nav jādomā aizbildinājumi. Masku arī vajag? Man tiešām nekas nav mājās atrodams. :D es visticamāk uz vienu dienu,lai nav jāpērk hotel rooms.

vot tad lai visi setdien :D varesu jus 1x muza redzet :D Ceru ka rindas nav ta ka bija kadreiz…

mani nevares nepamanit ar pikachu cepuri UN BRILĒM XD

varu aizdot masku ja vajag tokyo ghoul only xD

ceru ka nebus parak neerti atrasties jusu visu kompanija xD

Nebūtu slikti, kādreiz patika tokyo ghoul.

Viss nepieciešamais ir aprakstīts sabžā. T.i. pienākt pie cilveka ar karogu un pateikt “čau”. Pārejas opcijas ir dažu lietotāju fantāzija. :smiley: Atbildot uz jautajumu: nē maskas nav nepieciešams atribūts, lai tusētu mūsu bariņā.

Sounds good to me. May my awkwardness perish that day.

It won’t

Es šoreiz izvēlēšos turpināt sev melot. :relaxed:

You won’t

Cikos vispār sākās ?

12:00. Man cits jautājums. Tās biļetes jāprintē vai var arī telefonu parādīt? :cowboy_hat_face:

Es printēju, cuz telefons var izsesties vai nets nebūs uz vietas. Telefoni arī bik kavē rindu.

Pdf reader FTW

Es riktīgi gribēju tikt uz uniconu bet esmu nenormāli saslimusi. Šaubos ka tikšu pat uz svētdienu :slightly_frowning_face: