[Unicon 2019 meetup] Introverti tiekās festivalā

Sveiki, forumieši!

Fakts: gājieni uz UniCon no AnimeForums vairs nebūs. Mēs mīlam un cienam visus, kas piedalījas iepriekš. Jūs esat piedzīvojuši to, ko neviens vairs nekad nepiedzīvos. Sakrājuši nozīmites, kuras nevienam nekad nebūs. Redzējuši karogu, kuru neviens nekad neredzēs.

Toties @UniCon tuvojās un mēs viennozimīgi nepalaidīsim šo pasākumu garām.

Kas notiek tagad?
Mēs pārkvalificējam šo pasākumu par introvertu tikšanos @UniCon festivalā.
Kad notiek?
3. un 4. augustā 2019. gadā. Katru rītu no ~12:00 līdz sapratīsim, ka esam noguruši un jādodas mājās.
Kur notiek?
Ķīpsalas izstāžu zāle.
~11:55 - 12:10 karogu varēs viegli atrast rindā uz pasākumu.
Vēlāk mūs varēs atrast pašā izstāžu zālē. Orientieris - tas pats karogs. <3
Ko mēs gaidam?
Basicly, jebkuru. Ja Tu negribi staigāt pa pasākumu viens pats, bet tev grūti pasaukt draugus vai atrast kādu dvēseli, kas tevi ievilks interesantākajos piedzīvojumos - nāc. Komūna, kas apmeklē mūsu pasākumus ir dabiski veidojusies toleranta pret jebkuru cilvēku un tadējādi cilveki atrod kopīgas tēmas un labi pavada laiku.
Kā var pievienoties mītapam?
Atrodi pasākumā karogu (@karogs), pienāc un pasaki “čau”. Apsveicu, tu esi komunā un esi kļuvis par mūsu labako draugu.
Ko darīsim?
Pats UniCon ir visai pārpildīts ar piedzīvojumiem. Noteikti skatīsimies Cosplay, pētīsim merch un piedalīsimies interaktīvā. Iespējams, afterparty kādā no Rīgas geek vietām.
FAQ

  • Es neesmu anime fans, bet gribu iet ar kādu.
    Droši nāc ar mūms. Mūsu komūna interesējas ar Mangu, komiksiem, videospēlēm, filmām u.c. mūsdienīgam aktivitatēm.
  • Es neesmu pilngadīgs/a
    Par cik @UniCon notiek dienas laikā un pavisam netehniski Jūs dodaties uz @UniCon ,nevis mūsu organizēto pasakumu, droši nākat.
  • Var kādu kontaktiņu, lai neapmaldīties? Ķīpsala ir liela.
    @m1raz (mirāža) : +371 26908050

Svarīgi:

  • Jāievēro LR likums
  • Jāuzvēdās pieklājīgi.
  • Biļeti uz pasākumu jānodrošina pašiem. Biļešu Serviss.
  • Mūsu komūnai nenodarbojās ar pasākuma UniCon organizēšanu
  • AnimeForums nenes atbildību par Jūms un Jūsu rīcību pasākuma laikā. Esiet saaudzīgi pret sevi un citiem.
2 Likes


Spežam “Going” Facebook eventam <3

2 Likes

@moderators piesien augšā. Savādāk nokritīs.

damn, varbat japaradas ar :D Kadu laiku unicona bijis neesmu…

Okay, uzdošu svarīgo jautājumu.

Kādēļ vai nebūs gājienu uz Uniconu? Katru gadu bija un bija tīri jauki

Kauns tiem kuriem nav maska XD

2 Likes

Tev pašam būs? :smiley:

Yes

Ogh… es tad būšu tas awkward guy, kurš galīgi negatavojies :sweat_smile:

why awkward? Mana vieniga gatavosanas ir biletes iegade

Tev vajag masku

kas par maskam ? :D

no

Cosplay ar masku

Patiesībā slēpjamies no sabiedrības acīm, lai neviens neuzzinātu par mūsu geek tieksmēm

2 Likes

pfffff

Paša gājiena ideja ir iet uz konu ar kādu. Šī daļa tiek saglabāta, noņemta tikai tā šaubīga daļa, kurā mēs, neatkarīgi no laika apstākļiem pārvietojamies zem atklātas debess un zaudējam pusi pa ceļam dēļ luksoforiem.

Kaut es būtu ātrāk redzējis šo topic,bet varbūt viss vēl nav zaudēts, thonk ,thonk.

viņš taču bija piesprausts augšā un AnimeForums & @UniCon facebookā bija postojis :smiley: