Unicon 2016

man šķita nedaudz jocīgi, ka forumā nav izveidota atsevišķa topika par unicon 2016… tāpēc es nolēmu to izveidot.


:arrow_forward: 6 . - 7. augustā Rīgas Olimpiskajā sporta centrā jau ceturto reizi notiks UniCon (Universal Convention).

UniCon ir multi žanra convention. Pasākuma laikā dažādu hobiju un vaļasprieku
piekritēji var dalīties ar iespaidiem un pieredzi, vai arī uzzināt kaut ko jaunu.

:arrow_forward: Galvenās pasākuma tēmas:
kospleji / e-sports / tradicionālā un populārā japāņu kultūra / prezentācijas / meistarklases / galda un lomu spēles / u.c aktivitāes

mājaslapa: http://www.unicon.lv
Facebook event: _https://www.facebook.com/events/278622335813610/_


:heavy_plus_sign: Animeforums.lv organizē gājienu uz Unicon 2016
check it out~ :smile:
pousts: _http://animeforums.lv/t/gajiens-uz-unicon-2016_
Facebook event: _https://www.facebook.com/events/1062166630531406/_


:sparkles: Šajā topikā mēs varam dalīties ar saviem viedokļiem par pasākumu.

:small_blue_diamond:Kādas ir jūsu domas un ko jūs sagaidiet? :3
:small_orange_diamond:Vai jūs būsiet uz abām dienām vai arī uz 1. vai 2. dienu?
:small_blue_diamond: Vai jums būs kospleji un ko jūs kosplejosiet?
:small_orange_diamond: Variet dalīties arī ar pēcpasākuma fotogrāfijām/video!~
:small_blue_diamond: u.c :blush:

5 Likes

Tik tiešām, laiks skrien vēja spārniem, un patiesi intensīvi jāsāk gatavoties UniCon! :dizzy_face:
Šis gads rādās būt patiesi interesants- ir dažādība kosplejos, kā arī labprāt uzzinātu, kas notiks “Red Bull” zonā. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taču lielākais prieks man ir par cosplay tiesnešiem, kas arī vadīs prezentācijas- Calssara, Erza, Elffi ( kas, starp citu, novadīja ļoti aizraujošu prezentāciju “Nyaaa!”), un, protams, Gesha Petrovich. :flushed:
Būšu abas dienas, kā arī kosplejošu un pirmajā dienā piedalīšos konkursā.

Kā arī gaidu ieraudzīt daudz fantastiskus, radošus un episkus kosplejus! Kā arī beidzot normāli piedalīties zīmēšanas konkursā. :ok_woman:
Līdz nedēļas nogalei! :wave:

4 Likes

Buushu abas dienas, ar kameru pa rokai. Citaadaak, welp, kaut kur meetaashos rinkii, cerams neizbesiishos. :smiley:

2 Likes

Man ir dilemma vai man doties uz abām dienām, vai tikai uz 1. dienu, jo…

  1. Pēc manas pieredzes viss interesantais notiek pirmajā dienā… otrajā dienā bieži vien cilvēki ir mazāk un daudz nogurušāki un neaktīvāki. (vismaz man tā liekas… )
  2. Man diemžēl netiks pabeigts ieplānotais otrās dienas kosplejs… :cry: protams, es varu uzvilkt kādu no vecajiem kosplejiem, taču es šaubos, ka tas būs interesanti.
  3. Manuprāt, Biļetes cena ir nereāli dārga priekš tā, ko reāli Unicon piedāvā. Jā, telpas ir lielākas un ir ļoti uzlabojušās aktivitātes kā e-sports, kospleju priekšnesumi, prezentācijas u.c, bet man tāpat liekas, ka tas ir par dārgu… vismaz man parastajam mirstīgajam, kas šogad netaisa ne priekšnesumu un nav tik liela interese e-sportā :sweat_smile:

Mans pirmās dienas kosplejs būs Poison Ivy.

Es ceru, ka šogad mani kaut kas aizraus, jo iepriekšējo gadu es atceros kā ilgo staigāšanu ap veikaliņiem (ok, es pārspīlēju… nebija tik traki :laughing: ). I guess prezentācijas varētu būt interesantas~

1 Like

I already has 2 ticks :smile::+1:

4 Likes

Piekrītu par ieejas biļetēm un E-sports . :sweat:
Tā tiesa, ka tāpat būs kāds brīdis, kad nāksies vienkārši staigāt apkārt, bet es ceru, ka šogad tāds “brīvais laiks” būs mazāk, jo arī to kospleijeru skaits, kas uzstāsies, šogad ir lielāks.
Man ir ļoti žēl dzirdēt par Tavu 2. dienas tērpu! :c Gadās visādi…
Un, manuprāt, vilkt kādus iepriekšējos tērpus nepavisam nav slikti, jo katru gadu nāk klāt arī vairāki jauni apmeklētāji, kas to vēl nav redzējuši. Bet tas lai paliek katra izvēlē. :cat2:

3 Likes

jo 50% pirmajā dienā dzer :D

Ja Tev prece par šādu cenu liekas nereāli dārga, tad kāpēc to pirkt un sūdzēties, ka ir par dārgu? o_O

Also, xD Homepage - Comic-Con
Patīk likt šo par piemēru, kad kāds haipo UniCon par cenam. :D

1 Like

Comic-Con gan ir nereāli lielāks, bet patiesība gan ir. :sweat_smile:

Lai paskatīties uz Cosplay attīstību Baltijas reģionā varu arī 100 eiras gadā atlikt. (principā, šogad bik varāk sanāca, sas…) bet nu dieva dēļ, 20 eirikus? Visai sasniedzams un galīgi nav elitārs pasākums. Pamata uz merchu fest laikā iztērē vairāk, nekā uz biļeti… :smiley:

1 Like

lol ja runājam par neadekvātām biļešu cenām, nevar nepieminēt NowJapan kas ir mazāks par Unicon un maksā vairāk tik par to neviens nesūdzās

2 Likes

Bet tur deva sojas mērci kospleijeriem. :smiley:

Starp citu, jauks profila attēls.

Un Unicon dod īpašus cosplay badges kas mainās katru gadu :smiley:

thnx :kissing_heart:

1 Like

Sojas mērce… Tas varētu būt jauns nežēlīgas izturēšanas meme…
:salt::salt::salt::salt::salt::salt::salt::salt::salt:

1 Like

27 posts were split to a new topic: Unicon 2016 off-topic

Papētīju kospleju uzstāšanās sarakstu… Daudz Undertale un Overwatch uzstāšanās, bet man patīk. Arī būs One Punch Man, un arī Jojo, kyaaa :heart_eyes:
Pati noziedošu savus 20 eur par abām dienām. Nezinu, vai vilkšu kospleju uz abām dienām vai noslinkošu :grin:. Man tikai jātiek galā ar savu nolādēto parūku šīs nedēļas laikā :joy:

4 Likes

Es daudz Kuroshitsuji saskaitiju -.-"

2 Likes

Njā, tiešām daudz :grin:

es būšu sokas cosplrytērpā

3 Likes