UniCon 2016 blitz aptauju vadītajs

Hey, hey, hey!

Entuziastisks @Kadiljaks piedāvā uztaisī video no UniCon 2016.

Viss nepieciešamais - Kamera, skaņā, gaisma ir. Vajadzēs tikai cilvēku, kas piekritīs pastaigāties ar viņu un papozēt kamerā un papļāpāt mikrafonā. Viss kas vajadzīgs no Jūms: Jābūt abās dienās un Klausīties @Kadiljaks! ^^

Atstājat savas kandidatūras pieteikumus šajā tēmā!
Pietiks ar: "Es varu!"
Pārējo paziņosim PM! :wink:

P.S. Tie kas UniCon laikā jau ir nodarbināti pie stendiem, ar cosplay un ar citiem foruma uzdevumiem netiks pielaisti pie mikrafona. Also, šīs ir tīri entuziastisk projekts. Nekāda materiāla Profit. Max, ko varu iedot. Virtuālo un IRL Badge. :wink:
Lūdzu adekvāti novērtēt savas spējas gan fiziski gan morāli piedalīties šajā projektā! Cosplay vilkt nepiespiedīšu, bet kameras priekšā būs jāģerbjās daudz maz zolīdi un jāuzvēdās, kā pienākās raidijuma vadītajam :wink:

1 Like

Hmmm, intrigeejoshi. Apdomaashu.

1 Like

Ļoti labprāt piedalītos. Bet būšu tikai uz otro dienu (- -) ja tā nav liela problema tad jau protams… count me in!

Es varu.

Ejam abi! :smiley:

Es varu!

1 Like

Since es tomēr nebūšu uz unicon, tad jums jāatrod kāds cits.

Nu chali! Buutu labi panjeemushi divataa. :smiley:

Ok Ralf, tu tiešām esi gatavs? varam mēģināt paņemt…

Es jau domāju, sliktākajā gadījumā pats ņemšu intervijas cik varēšu…

Tas ir peec shitaada principa?

:D :D

Tad jau redzēs.

Labi, bet man vajadzees kaadas idejas jautaajumiem.

Got it.

Tā vēljoprojām ir brīva vieta. Emphase atteicās no unikāla dvēseles ziedošanas rituāla. Kurš nākamais?

Varbūt kāds ir gatavs tieši pafilmēt?

Diemžēl,šo ieraudzīju tikai šodien,citādāk būtu pieteikusies. Ceru,ka kādu atradāt! :blush:

Nu vienīgais vari rīt padalīties ar @Kitsune-chan - ja viņa būs ar mieru ^^

Es jau tik palīdzēt gribēju,bet ja gadījumā netiekat galā,tad es ar prieku palīdzētu. >^_^<