UNAMAN saspēļu vakari 2023. Decembrī

Yup, ir :D

Galds tak ir īzī, tu ko? noguldi ar virsmu uz leju un skrūvē tik klāt, tur pat skrūves ir, kur vajag.

Tikai celofānu neplēs pavisam nost, atstāj grīdas pusi virsū, noplēsīsi pēc tam, kad piecelsi kājās, lai nesaskrāpētu lieki virsmu.

Be the strong, independent woman you know you want to be :smiley:

1 Like

Okay, got it. Bet nevaru dabūt paklāju zem kumodes :frowning:
Nvm got it

4 Likes

Good job!

Atvilktņu blokam jābūt tā, ar offsetu, jeb tas vēl nav pieskrūvēts no atvilktnes iekšpuses? Ja nav pieskrūvēts, tad jāņem visas atvilktnes ārā, lai vieglāk.

Viņš nav plānots kā uzskrūvējams. Es viņu vienkārši uzliku pa virsu.

T.i. tu neplāno skrūvēt, jeb vispār nav paredzēts? Cik es redzu, tad virsmai ir skrūves abos galos… :thinking:

Yee, bet kumodē nav caurumu un šī kumode jau vairākus gadus nav nepiekā skruvēta. Viņa laukos entos gadus ir bijusi vienkārāi apakšā zem galda

Virsma ir no pilnīgi cita komplekta, attiecīgi, sorry if it made u confused :sweat_smile:

Ehh, es jau domāju, ka kkāds frankenšteins. Nu tad tikai jādomā par to, lai nesaskrāpētu to kumodi, kad galda virsma kustās.

huhuuu, cerams, ka Raitis atrada atslēgas ;D
was a fun night @5umm3r im disappointed, ka nebiji, tho (i mean tu biji, bet not for long)

1 Like

Sadly he did not…

oh shit, nu tas gan riktīgi stulbi :eyes:

A kopija ta cerams vismaz ir??

Cik sapratu mājās bij

Highlights - kad meiča no blakus galdiņa uzķēra manu latvisko deez nuts joku un @haachikooo gandrīz nomira no smiekliem

Mēs ar to čali, Raiti galīgi beigās netikām mājās. xD Morālam atbalstam palikām blakus, līdz visi trīs ar Bolt devāmies pa mājām.

Uuuu, jauni cilvēki būs Forumā? :smirk:

Es uz to nederētu, viņš neizdvesa entuziasmu pievienoties komūnai. Protams, jāatzīst tas bija viņam stresains vakars, tā kā tika pazaudētas mašīnas atslēgas. :sweat_smile: Viņš gan jau varētu mums pieslīdēt kādā Ezīša galdaspēļu vakarā.

es visu vakaru vienā smiešanā ;D man jau pietika ar @H_Hercogs resolūciju, ka sievietēm būtu grūti tomēr darīt dažus vīriešu darbus, it sevišķi būt par spermas donoriem ;DD

1 Like

Atceries būt sievietei ir optional… galvenais,ka elpo

1 Like

I will not take shit from someone who said that babies probably taste like poultry!