Traps. and are they gay

So es biju vakar uz saietu un dzirdēju vārdu “trap” being used. I mean, I can’t stop anyone from using it but I think people should be aware that it’s considered a transphobic slur.

Piedāvāju 2 video par šo topiku (viens no transsievietes perspektīvas kas vairāk runā par seksualitāti un transsievietēm un otrs kas vairāk koncentrējas tieši uz anime. Abi manuprāt ir labi).

Neviens neliek jums skatīties ja nepatīk vai negribās (un abi video ir gana gari). Šis ir cerams tam vienam no jums kas grib uzzināt nedaudz vairāk.


2 Likes

Cosplaying a different gender is not gay for fun and giggles, but traps in anime are pretty… you know. Not to beef but fk the cat guy from re zero jebaited me.

2 Likes

**KHM! Es kā pilnvaroti iecelta persona uzreiz uzsitīšu ar dūri pa galdu: ja saodīšu katliņu kurā sāks vārīties brūna masa, tēmu, diemžēl, klapēšu ciet! Atsevišķi sodīt nevienu nesodīšu, jo tas ir bezjēdzīgi, gribat izkauties, varat to darīt privāti!
Kā pieredze rāda, šādas tēmas spēj foruma iekšējo mieru un balancu saārdīt pilnībā! Tāpēc: lūgums ievērot visas pieklājības un foruma vadlīnijas. Jauku dienu vēlot! ^^ @moderators piesaktam šo tēmu! **

Runājot par “homofobiju” vai minēto “transphobic”, no valodas viedokļa, fobija ir bailes no kaut kā, tāpēc jā, fascinē šīs terminoloģijas pielietojums. Taču atkal - viss atkarīgs kādā kontekstā pielieto, konkrēti anime kontekstā - tas ir joku un kopējās tēmas aprakstam. Cita tēma, kad tiešā veidā norādu uz kādu. Pa vārdu “trap” runājot.

Par “trap” kā tādu, varu kļūdīties, bet joka sakne rodas no Star Wars epizodes kur personāžs saka “it’s a trap”, kuru arī tad sāka izmantot tieši apzīmējumam iekš anime (laikam), kad šķietami tā ir sieviete/meitene tomēr ir čalis. Varu arī kļūdīties…

No “piederības” viedokļa - par gejiem to nevarētu saukt gluži viennozīmīgi. Gejiem ir cita būtība, lai gan te vels viņus sapratīsi, kurš par ko skaitās. Te drīzāk jāskatās no psihloģiskā / anotomiskā un veselības stāvokļa. Pēdējais tā piemēram ir ģenētiska mutācija, cik zinu, tad kad faktiski tev jābūt sievietei, tev maģiskā veidā tomēr sanāk kļūt par čali. Ja nezinājāt, tad sākumā mums ir viesiem sieviešu dzimums un ad kaut kādā mēnesī kamēr mēs peldam, krīt laimīgā loze, kas mēs būsim. Tāpēc atkal, kas tāds ārstējas ar hormoniem un operācijām, faktiski kopš bērnu dienām vai pēc pusaudžu gadiem, kad hormoni ir stabili. Tā ir plaši medicīniska tēma, kurā var ļoti ieslīkt.

Ok, tie paši Taizemes skaistules, tur atkal ir diezgan liels fianansiālais aspekts apakšā, tajā skaitā, tāpēc tur arī ir plaša tēma. īsumā, daudzi caļi pārģērbjas par sievietēm un uzstājas deju šovos, jo tā var vairāk nopelnīt. Par citām kategorijām kaut kas līdzīgs, tomēr tur arī ir milzīgs nianšu blāsts.

Atkal par transeksuāļiem vispārībā runājot, kā ne irsoniski una atvainojos par kalambūru, tomēr mazai daļai “nav olas” lai mainītu dzimumu. Operācija ir smaga, sarežģīta un ĻOTI dārga un pēc tās arī dzīve nav rožu dārzs bieži vien. Jā tu esi ķipa sieviete, tomēr, ļoti daudzas komplikācijas var rasties. Uz šo tēmu arī daudzas intervijas un publikācijas. Šis ir tas gadījums, ja runā maz, tad viss ir labi, bet tā nav.

Nu par psiholoģiju nelekšu iekšā, te atkal ir blāsts ar multivisumiem. Jo ļoti interesanti, visi saka, ka viņi tādi ir, bet maza daļa runā par to, kāpēc/kad utml. viņi tādi kļuva.

Tāpēc - transeksualitāte ir krienti dziļāka un daudzpusīgāka tēma, viss atkarīgs no kādas puses skatās.

True one! Vispār cosplayy kā pa manam ir tiešām tas žanrs kurš nezina piederības robežas un brīvi pieejams ikvienam. Tāpēc kad pagājušajā gadā dažu cosplay’eru virzienā sāka lidot blackface apvainojumi utt., uc. - khm… tas parāda cilvēku idiotismu globālā veidā.

Daudzi. Ļoti daudzi!

Jā, to grūti noliegt. Diemžēl.

4 Likes

Jā, gribēju kā labāk, bet piekrītu lēmumam taisīt ciet. Neizskatās, ka būs labi. piebildīšu gan ka “are traps gay” meme ir domāts “is it gay to like a trap” (to which if you go by the first video, the answer is no). Nu varbūt kādam joprojām video liksies interesanti, (pieņemot ka topiks netiks dzēsts vispār).

Pagaidām netaisīšu ciet! ^^ Vismaz es!

2 Likes

I feel like I’m to blame for this but just a tiny bit like :pinching_hand:this much :joy:

Kā es saskatu trapu, piemēram ja viņš izskatās pilnīgi kā meitene, bet uzskata sevi par puisi, tad ja viņam ir sieviešu krūtis un starp kajām vāverīte un balss kā meitenei tad, man ir vienalga vari sevi uzskatīt kaut vai par videjo dzimti, bet ja ir krāniņš tad tev ir 10 sec, lai pazustu no manām acīm.
Tapē… ja kāds uzskata sevi par trap, tad parādi, kas tev tur apakšdaļā tad arī zinašu, traps ir tavās smadzenēs vai tomēr gay.

Jam piekrītu

+/- jam

5 Likes

you’re attracted to feminine look not the fact that it has a dick :sunglasses:

5 Likes

I can’t believe the guy with the pepe avatar is making the most sense :smiley: (aside from the usage of the “it”)

1 Like

It? :thinking:

Traps ir gay un viss.

2 Likes

Vispār saprotu @kyonko ierakstu vairāk kā spreadin’ awereness, lai pie sevis padomā, nevis baigi ķidāt un spriedelēt par visu.
Ļoti labs ContraPoints video, pēc tā arī saprotu, ka visa tēma ir nevis “are traps gay?”, bet gan “does it make YOU gay if you like a “trap”?”, kur viss bazars arī sākas. Ūn, ja atbilde ir “jā” + tas kādam baigi krata, tad jau vajag skatīties pašam sevī, kāpēc tik negatīva reakcija.
Karoč, peace n love :sweat_smile: :v:

1 Like

1 Like

I mean yeah, original intention was just to raise awareness. Bet nu nevar arī apturēt cilvēkus no komentāru izteikšanas, paldies ka noskatījies video! but for those who didn’t: the answer is that if you like a woman, you’ll likely like a transwoman (who are also women) or even a crossdresser (and that doesn’t make you gay) jo kā jau teica, you’re not attracted to chromosomes or genitalia, viss ko redzi vizuālais. But the term “trap” is problematic. It’s for one, purely a western thing. For another, actual transwomen get murdered and people use the “trans panic” excuse and claim that transwomen were “trapping” or “tricking” them.

I do get the concept: you don’t like guys, you like girls, but here is a guy that looks so much like a girl that you’re attracted to them. It’s kind of fun to try and wrap your mind around it. And well, it’s far from the only thing being problematic about the anime community and anime in general (main thing that stands out is how the community talks about anime girls. I mean… I get it. anime girls are cute… but some of the comments I’ve heard just makes me feel ashamed about calling myself an anime fan)… but that is not even worth getting into right now.

Like I said, I can’t stop anyone from using it because like “it’s just a meme bro”. But I do want people to be aware that it’s considered transphobic (and the community doesn’t tend to distinguish between a crossdresser and a trans girl, so it’s applied to both)… just so it’s at least not used against real transwomen maybe.

1 Like

No gay shit bruh, im just homie sexual :sunglasses:

2 Likes

Nezinu kāpēc atcerējos: bet dažās kultūrās un leģendās, šādi vīrišķ/sievišķīgie pat tiek uzskatīti par dieviem. Mēdz būt arī dēmoni.

1 Like

I mean I love traps but wouldn’t date one for long idk seems wierd for public here in LV.
But they are hella cute.

2 Likes

Screenshot_20200213-142557

1 Like

Tas līdz šim laikam nebija īpaši pacelts. Var piekrist, ka šī ir rupja anime komūnas meme. No cieņpilnības tur ne smakas.

Video varbūt ir gari, toties tie izvērsti paskaidro savu skata punktu.

Nebiju nemaz pievērsis uzmanību, ka homoseksualitāte attiecībā pret šiem varoņiem ir izplatīta diskusijas tēma. Pie mums tikai SitarUs ir paticis mētāties ar komentāriem par gejiskumu, ja kāds iemet pareizā varoņa attēlu.

3 Likes