Tomēr būs tusiņš sestdien

man 16 gadi, ko es saprotu xD :smiley:

5 Likes

Es varetu sabidit 6dienu brivu un atlidot. Bet problema, ka 1dien ir jabut darbā. Un 7dienā maitas nelido ;_; sad stori cri evri tim.

@Mafii Kiki…bez manis nekur, tpc chill m8 :smile:
Un neizliecies tā, itkā tu būtu apbižota.
Forums palīdzës un būs klāt visās likstās :slight_smile:
Saldu un UniCon cafe arī būs vairāki cilvēki !
Paskrullē chatus…Mēs būsim daudz ^^

Smieklīgi, ka tu neesi sapratusi, manu patieso vienaldzību un pārspīlējumu. :smiley:

Mafii… chill :’/ don’t pick a fight :'D

Man vispar visur iet kkads slinkums :confused:

1 Like

Vienk…Iedomājies sevi citu cilvēku vietā, kas lasa un apvainojas.
Vispār mazliet padomā 100 reizes un tad saki, lai neiznāk nepatīkamas situācijas.
Un nē KiKi, es tevi neienīstu ( Jo 100% tu tā tagad teiktu). Man vienkārši ir bail ka nākotnē kaut kas ar tevi var notikt tā turpinot :frowning: Jā, esmu daudz ko teikusi tev aiz muguras, bet tas ir dusmu uzplūdums kas ātri pazūd. Tāpēc es arī paliku tik ilgi pirmajā ģimenē Vācijā, jo man bija žēl manas host-māsas. Lai kā viņa pret manīm izturējās, es biju uzticīgs un vēlējos palīdzēt… kā suns…
Can I be your doggy Mafi-chan :3 ?

Cat n Dog : )

Ir jau noteikt laiks kad satiekas?

@Mafii, priecājies par tiem cilvēkiem, kuri atnāks, nevis bēdājies par tiem, kuri neatnāks.

1 Like

Netaisi sceenu. Neesi pasaules nagla. Tie, kas nebrauks uz Saldu, gan jau buus @UniConCafe un labpraat tevi satiks. Tie, kas brauks, satiks naakamajaa dienaa vai kaadu citu reizi. Nav pasaules gals, ka tev visi nepieveersh uzmaniibu. -.-

Ko jūs te drāmu burat. To privāti jūs varējāt izstrīdēties

1 Like

Laba rīta lasāmviela. Šodien nebūs jāskatās meksikāņu drāmas.

1 Like

Hahahaaa… nice :smiley:

1 Like

2 Likes

Šodien vakarā tiekamies Team Speak!

I dislike dogs… Nēruna tu man te gudri, tev nepiestāv. Šaubos vai tu gribi būt kuce. 0_0
Šeit nav iemesls nevienam apvainoties uz tik nekam nevajadzīgu radījumu kā mani.
Chill

1 Like

Manam tīri vienalga tagad. So Chill.

Tak nomierinies chill. Man ir vienalga ok?