Tokyo Magnitude 8.0

Bet redz, ka šis gabals to nesasildīja :smiley:

Meklē tad citu gabalu :smiley:

Pēc vakardienas pat īsti negribas šitos gabalus, pārāk monotoni un garlaicīgi pārsvarā

=.= ehhh… :smiley:

Nu tu jau vari mēģināt mainīt manas domas iesakot, ko labāku :smiley:

Ja es atradiissu tad es ieteikssu :smiley:

9/10 priekš manis.
Ir animated, bet mēģināts izveidot tāda reālistiskā stilā, gan parāda kādi cilvēki ir selfish, kad kkas tāds notiek, gan parāda main character emotional rollercoasteru. Šo šovu var uzskatīt par tādu unikālu, jo reti redzēsi anime, kur visu mēģina izveidot cik vien reālistiski var. Par ending runājot,takā jau tpt nospoiloja, neredzu jēgu noklusēt kko, tpc rakstīšu visu. Not gonna lie it got me, kaut arī varēja saprast, ka viņš jau ir miris, pēc hospital sērijas, kā arī paši autori nedomāju, ka baigi slēpa to, vnk confused visus, un tpc daudzi padomāja, ka tomēr vēl ir dzīvs. Runājot par to kpc got me, jo visa anime garumā tu seko šiem characteriem līdzi, viņu emocijām utt., un cheering, lai viņiem viss sanāk, bet pēc tam redzi, ka tāds tomēr netika līdz galapunktam, un māsas reakciju un noliegšanu, ka viņš mira, un ja pat tu gaidi, ka tā tomēr būs, bet grūti ar to samierināties, un negribas ticēt, ka tā notiks. Kā arī pats characters bija ļoti labi izveidots pēc manām domām, priekš 8 gadnieka, viņš bija brave kid, protams, tas, ka viņš neatdzina, ka viņam nav labi bija samērā pastulbi, bet viņam tikai 8, un pavisam cita loģika, viņš nevēlējās, lai viņa dēļ ir uz ilgu laiku jāapstājas un pats gribēja ātrāk atgriezties mājās. Tas ļoti ietekmēja mani, ja piem., mirtu tā meitene, nedomāju, ka man no tā būtu kkāds sadness, jo viņa nebija tik likable.

1 Like

Sen atpakaļ skatījos. Man liekas es dropoju jo likās garlaicīga.

1 Like

Interesanti ko šādu manīt. Savdabīga anime, ka seko līdzi kam reālistiskam.
Bet diemžēl jāsaka, ka tā dēļ arī savā veidā baigi garlaicīga. Un tad tas ir saprotams, ka daudzi varētu nomest šo animi.
Bet anime ir laba, nekā slikta nevaru teikt, nu vienīgi tas garlaicīgums xd

Vizuāli tīkama.
Tēli ar okey.
Stāts un tēma interesanti/savdabīgi, bet ar garlaicīgi paliek.
Eng Dub ir okey.

Bet nu runājot par to kas notika, ko te komentāros jau izspoleroja.
Esmu sajuties bēdīgs un pat birdinājis asaras pēc kādas animes, bet šī te mani nez kāpēc nemaz nesabēdāja.
Bet arī tā viena mani piemuļķoja, es sākumā nesapratu, likās ka viss ir okey.
Laigan nesapratu kāpēc Mari katru reizi palika ar bēdīgu sejas izteiksmi un nekā neteica, ka tā persona tika pieminēta. Bet vēlāk uzzinot kas ko kā, tad ar sapratu visu.

Laba anime. Interesanti redzēt ka ir arī kaut kas ar reālistisku tēmu. Bet diemžēl ar tāda garlaicīga, tā kā daudziem varētu nebūt vēlmes skatīt.