Tiekamies Kuldīgā 14/11/2015!

Update 2 - sestdien (14.11.2015.) sāksim tikšanos 12:00 ‘Stendera picērija’. 14:00 dosimies pētīt Kuldīgu. Es - kā zinošs gids centīšos atbildēt uz visiem jautājumiem!

Ja esi no Kurzemes - piebiedrojies! Pagaidām pārstāvji ir no Ventspils, Talsiem un Saldus.

Update - tiksimies nevis Ventspilī, bet Kuldīgā (šo sestdien). Tā kā aicinu pievienoties arī Kuldīgas anime cienītājus!

Aicinu atsaukties anime cienītājus, kas vēlas patērzēt par anime pie siltas tējas tases omulīgā Ventspils kafejnīcā.
Tikšanās tēma: ‘top 5 best anime of all time’. Katrs tiks aicināts dalīties ar savu ‘top 5’ + iemesliem kāpēc skaties anime un kā līdz tam nonāci.
Es relatīvi nesen uzsāku aktīvi interesēties par anime (esmu noskatījusies ~40 ‘gab.’) un vēlos iepazīties ar pēc iespējas vairāk līdzīgi domājošajiem.
Ja vēlies pieteikties vai arī Tev ir jautājumi - raksti!

1 Like

Ventspils nav tā izdevīgākā vieta anime saietu organizēšanai, vēlu veiksmi cilvēku meklējumos.
Es pats neesmu gatavs pārvarēt tādu attālumu, lai tikai pasēdētu kafejnīcā un parunātu par anime.

Alternatīvi mēs tev varam piedāvāt balss čatu TS3 serverī vai arī saietu Rīgā. :wink:

Starpcitu tu vēl neizveidoji Podkāsta tēmu… :smiley:
Atkal visi sūdzēsies, ka pa vēlu!

:open_mouth: Man jau likās, ka kaut kas nav izdarīts. Vēl tak ar būs tas seriāls jānoskatās.

Done… :confused: Nav tik slikts, kā likās. :smiley:

Manam tējas dzeršanas pasākumam nevajag daudz cilvēku - tā kā arī maz būs ļoti labi :slight_smile:

Vēlos reālu komunikāciju, tā kā būšu priecīga pievienoties saietam Rīgā! Kad tas notiks?

Tik un tā, visi aktīvie fani, ap Rīgu blandās.

Par saietiem vēl neesam runājuši slepenājos foruma stūrīšos, bet, manas spalvas jūt, ka jārīgo Forum meet-up pēc iespējas ātrāk. :slight_smile:

Jābūt diviem/trim aktīvistiem arī Ventspilī.
…vispār - arī ar vienu pietiks. Kopā būsim divi :joy:

Par cik ārā auksts stāv priekšā 2 varianti. Gaidīt UniCon cafe opening ceremony vai negaidīt un doties uz GameStation. Tējas opcijas, protams paliek manā ziņā. :smiley: Bet, jubkurā gadijumā, pirmajā kārtā jāpiespiež @DiviViens atgriezties forumā :smiley:

Pieejamas arī pat vairākas tējnīcas. Es vien esmu bijis Tējas namiņā Vērmanes dārzā. Ir vēl tējnīcas, tikai par to dislokācijas vietām precīzi nezinu. :confused: Tējnīca tieša tas ko vajag priekš runāšanas. Par vietām tiešām nezinu.

Tikai tur vienmēr 20 cilvēki iekšā… -_-"

Tur jāatkaro teritorija, pēc kādām 30 min. dabūs kādu malu tikai sev. Pilnīgi brīvu vietu var dabūt tikai savās personīgajās telpās…

Tur jau tas joks, ka @GS var visu sarunāt. :slight_smile:
Jeb tu domā, ka es to istabiņu priekš intervijas tāpat tukšu dabuju :smiley:

Arī variants. Nez tikai cik ideāls.
Maģija.

Es rīgà pievienotos , bet vaig atrak kur pec 1ned vai 2vam. Jo es 28nov lidoju promm :confused:

pievienošos mazajai grupiņai Kuldīgā :wink:

1 Like

tikko bija Ventspils!

Jap, bija. Kurzemes vidū ir ērtāk tikties, tā kā mainījām tikšanās vietu. Pagaidām ir trīs nācēji!
Vairāk kā biju cerējusi :grin: