The Forest [Early Access] apskats

Originally published at: https://d6.lv/t/the-forest-apskats/777

“The Forest” ir atvērtās pasaules tipa izdzīvošanas spēle ar aizraujošu stāstu un tā pavadienu meklēšanu un atrašanu, kombinācijā ar spraigu izdzīvošanu un adrenalīna līmeni asinīs apzinoties, ka briesmas var uzglūnēt jebkurā brīdī. “The Forest” attēlo apkārtējo vidi kāda tā ir patiesībā. Dažādi laikapstākļi, augi, kas aug un novīst, diena nomaina nakti, kalni, garie pazemes tuneļi,…

3 Likes

Teorētiski, ja iztīrīt visas alas spēlē - tad sala kļūs par samērā garlaicīgu vietu? Nav tā, ka šamejie tās alas, kuras tu esi iztīrījas mēģina sākt apdzīvot, tā teikt mēģina pavairot savu populāciju?

Arī moments " uzbruksi viņiem un viņi uzbruks tev," - teorētiski, ja es viņiem neuzbrūku, nebāžos viņiem virsū, viņi ko… - mani neaiztiks? Vai arī iespējams nosacīts pamiers? Šādu joku domājams izstrādātāji varētu ieviest - atiecīgi, noslēdz pamieru, tācu katru dienu tev viņiem jāsāgādā 10kg gaļas, ja izlaid dienu, pamiers lauzts un viņi tev pilnā sparā uzbrūk…

3 Likes

Nop, kā jau tika minēts, tad aizvien vairāk kanibālu un pat mutantu spavnojas salas virspusē. Kā zināms, tad ēdienu var atrast tikai augšā un tāpēc zem zemes nebūs tik vienkārši palikt :grin:

Nop. Citādi dzīve uz salas būtu nereāla

Doma tāda, ka viņi patrulē salu un izseko spēlētāju un ja spēlētājs uzbrūk kādai no patruļām, tad tiek paaugstināts agresivitātes līmenis kas nav labi. Ne vienmēr patruļas ir labas un kanibāli paši mēdz uzbrukt pirmie. Kā arī uzbrukumus veicina staigāšana pa viņu svētvietām, apmetnēm.
“Just like in real life” xD

Izskatās somewhat līdzīga The Long Dark. Laigan TLD ir nedaudz drūmāka arī bez visiem kanibāliem un briesmoņiem.

Kas tev liek tā domāt? TLD izskatās daudz animētāks un ne tik reālistisks

Tomēr interesanti ir tas, ka abu spēļu norises vieta ir Kanāda :smiley:

Nu, TLD ir arī izsalkuma/slāpju sistēma, pluss tur var arī nosalt un izmežģīt potīti. Tāka tā ir indie game, tad grafikas varbūt nav tik izsmalcinātas un nav pieejams arī multiplayer mods. Bet pašā gameplay izdzīvošana ir ļoti tuvu reālajam. Ilgi iesi pa slīpu nogāzi - iespējams izmežģīsi kāju. Metīsi daudz akmeņu - izmežģīsi rokas locītavu. Tur tev vajag arī miegu un jo vairāk tu sev līdzi nes, jo grūtāk tev iet uz priekšu.

Nemaz nerunāsim par lāču medīšanu ar bultām…
Un, ja tu nomirsti, tev spēle beidzas un jāsāk par jaunu no nulles.

Šodien lejuplādēju un pamēģināju uzspēlēt TLD. Diezgan čakarīga spēle. Drūma tā ir dēļ sava stāsta, skumjās mūzikas un plašās apkārtnes. The Forest vairāk spēlētāju tur bailēs un stresā nevis vientulībā

1 Like

Joprojām turpinu spēlēt TLD, diezgan čakarīga spēle, jo viss ir jāmeklē, lai tiktu tālāk. Diezgan reālistiska

Pamēģini novilkti un uzspēlēt Darkwood, kaut gan es vislaik par to aizmirstu saka, ka esot riktīgi laba.

Stress un bailes parādās, kad interloperā spēlējot ieraugi lāci… :smile:

Es tagad meklēji vietu kur man pieķēdēt virvi un nokāpt nost xD

1 Like

Kurā rajonā?

Miltonā

x_x
:smile: