The cursed meme that can't be unseen... come to me baby!

3 Likes

Well in that particular case, LOTS of people care, because the ā€œwomanā€ is competing directly with actual women, even though he used to be a competitive swimmer as a man, and now heā€™s naturally winning because men are generally stronger than women, and itā€™s not like his swimming skills magically deteriorated once he cut off his dick.

2 Likes

Manuprāt ierobežojumi padara sporta sacensÄ«bas par absurdam, jo dažiem cilvēkiem jebkurā gadÄ«jumā ir priekÅ”rocÄ«bas un tieÅ”i tāpēc viņi arÄ« kļust par sportistiem, kad citi nevar. Bet sacensÄ«bas bÅ«tu tieŔām interesantas, ja bÅ«tu atļauti jebkuri dopingi un modifikācijas, jo tad sacensÄ«bas bÅ«tu starp zinātniekiem, inženieriem no dažādam valstÄ«m un tas arÄ« papildus motivētu attÄ«stÄ«bu.
Es protams arÄ« saprotu, kāpēc paÅ”i sportisti cÄ«nās pret stiprākiem oponentiem - jo no tā ir atkarÄ«ga viņu peļņa, bet par pārējiem nav saprotams

Manuprāt (un it kā vairums pasaules piekrÄ«t), nav loÄ£iski likt vÄ«rieÅ”iem sacensties ar sievietēm sporta veidos, kuros spēks ir izŔķiroÅ”ais faktors. Es varētu saprast, piemēram, Ä£imnastiku, kur visu izŔķir tas, cik precÄ«zi tu izpildi savu programmu un cik kruta tā programma ir, un tur spēks nav ne tuvu tik noteicoÅ”s, cik izturÄ«ba, lokanÄ«ba, un precizitāte, bet peldÄ“Å”anā spēks ir pirmajā vietā un izturÄ«ba otrajā, jo ja tu vari atvēzēties stiprāk par sāncensi, tad tu ar vienu rokas vēzienu nopeldēsi lielāku attālumu un tādējādi uzvarēsi; galvenais, lai bača nenosēžas pirms laika, nu un, protams, vai tehnika ir pareiza.

Nu kā es jau teicu, manuprāt tas ir absurds gan dalot, gan nedalot pa dzimumiem, un tas ko es nesaprotu ir tieÅ”i kāpēc vienā gadÄ«jumā tev Ŕķiet ka loÄ£ika ir, bet otrā nav, jo tas taču vienalga ir par iedzimtām priekÅ”rocÄ«bām

Nē, tas nav absurds dalīt. Absurds ir nedalīt.

jo tas taču vienalga ir par iedzimtām priekŔrocībām

:rofl: kā tas ir - vienalga? Ja tev bÅ«tu jāsacenŔās pret vÄ«rieti, un tu pakāstu 100% katru reizi, tāpēc, ka viņŔ ir stiprāks, tev tieŔām bÅ«tu vienalga? I donā€™t believe it. Itā€™s basic biology - men are, on average, considerably stronger than women. LoÄ£iski, ka ir vārgi vÄ«rieÅ”i un stipras sievietes, bet tās ir galējÄ«bas.

LoÄ£ika dalÄ«t ir vienmēr, ja dalÄ«Å”ana notiek pēc bioloÄ£iskām atŔķirÄ«bām, kuras konkrētā sporta veidā ir izŔķiroÅ”as. Ja kaut kādā sporta veidā nav zināms pārsvars kādam konkrētam dzimumam, tad var nedalÄ«t, jo atŔķirÄ«bas tāpat nebÅ«tu, bet es nezinu, vai tāds sporta veids pastāv.

1 Like

Bet kāpēc dala tieÅ”i pēc Ŕī parametra, bet nedala piemēram pēc rases? Tur taču arÄ« savi Ä£enētiskie sadalÄ«jumi. Varētu vispār dalÄ«t pēc spēka un katram izdot pirmās vietās savā Ä«paŔā kategorijā. Visiem ir bioloÄ£iskās atŔķirÄ«bas, kā tu nosaki, kur tieÅ”i vajag dalÄ«t?
Un ja visiem ir apmēram vienādas priekÅ”rocÄ«bas, tad kāda jēga no sacensÄ«bas, ja tu jau zini, kā viņi apmēram vienādi?

Karoč
Ja viņi nav vienā lÄ«menÄ«, tad ā€œnav godÄ«giā€
Ja viņi ir vienā līmenī, tad tu uzreiz to zini un kāda jēga?
Es nesaprotu sportu

Sports = mērÄ«Å”anās ar krāniņiem (vai ego).

Tāpēc, ka visās rasēs vÄ«rieÅ”i ir stiprāki par sievietēm, afaik anyway. Protams, ka varētu dalÄ«t gan pēc spēka, gan pēc rases, but ā€œdas racist!1oneā€. Pēc kā tu vēl dalÄ«tu?

Tāpēc, ka tā ir jau sacensība starp indivīdiem, nevis cilvēku grupām.

Cursed af

1 Like

Tāpēc ka to sauc par rasismu un tas nav pieklājīgi

DalÄ«Å”anu pēc dzimuma sauc par seksismu

Tad kāpēc cilvēki var pārstāvēt valstis?

Ar to Ä«stenÄ«bā varētu arÄ« beigt diskusiju, jo tas uzreiz norāda uz absurdu pieŔķirt nozÄ«mÄ«gumu detaļām

6 Likes

4 Likes

Jesus Christ, nu ko tu tik bērniŔķīgus jautājumus uzdodā€¦
Tāpēc, ka tā ir sacensÄ«ba divos ego lÄ«meņos - pirmais starp paÅ”iem sportistiem, otrais starp valstÄ«m, kuras viņi pārstāv; tas pats, kas futbola mačs starp divām futbola komandām vienā skolā, vienā rajonā, vienā valstÄ«, dažādās valstÄ«s.
IT IS ALWAYS EGO.

3 Likes

image

2 Likes

1 Like

I recently heard someone refer to that as ā€œzippertitsā€

1 Like



kekexplode

4 Likes