Tematiskā nedēļa -Spēles

#Hehe, es tā skatos ka pēdējā tematiskā nedēļa bija novembrī un tā atceros kad es zaudēju Mod statusu, bet nu No Wories Kidos…

Tātad nedēļas tēma ir Spēles (Datora vai konsoles). Tie kas vēlas tie nomaina sev avatarus ar spēļu charakteriem. Tanī pat laikā būs arī forumam atbilstošs background tādēļ es pieviešu jums visiem uzmanību, lūdzu komentāros interesenti norādiet savu spēli un pēc tam balsošanā izdomāsim Kura būs kā background!

@trust_level_2 Lūgums to izdarīt līdz rītdienas vakaram lai varētu sākot ar pirmdienu ielikt atbilstošo fonu, padarīsim forumu interesantāku sev un citiem lietotājiem!

1 Like

Es balsoju pa spēli, For Honor

World of Tanks ftw!

1 Like

World of warships!

1 Like

Blade and Soul :smiley:

1 Like

Es jau pāris reizes gribēju vaicāt, vai šīs nedēļas nebūs vairs :confused: !?!?!?!?

Bet nu uzliec kaut ko no - Raving Rabbids !

p.s. my avatar - GTA 3 - Claude

1 Like

Kamēr vien manī būs gars to organizēt tikmēr būs. Galvenais lai @staff palīdz kā kādreiz

Neredzam problēmu.

1 Like

#Balsojiet, Balsojiet ļaudis jāzina jūsu domas!
@trust_level_2

  • For Honour
  • World Of Tanks
  • World of Warships
  • Blade & Soul
  • Raving Rabbids
  • Cits

0 voters

Tik tagad pamanīju,ka man jau ir avatar no kādas spēles - Civilization V Gandijs :grin:

Nolādēts jūs kā mazi bērni, vai vienmēr ir jaraksta ka cits ir janorāda. Vai arī gribat tālāk tikai publiskās kad visi redz kurš kur balso :triumph:

Balsošanā uzvarēja “Cits”. Tēmas izvēle paliek moderācijas ziņā. Bilde paradīsies, šodiem. Tema slēgta.