Tematiskā nedēļa - Dragons and Dinos

#Ceļosim laikā no pagātnes līdz pat viduuslaikiem!

###Tātad, kā jau parasti tematiskajā nedēļā visi kas vēlās maina savus avatarus saistībā ar tēmu.

###Jau sākot no seniem laikiem zemi ir pārvaldījuši reptiļi, vai tie bija Dinozauri, Pūķi vai Ķirzakcilvēki, tā nu mēs godīnāsim šos radījumus tematiskajā nedēļā!

####Balsošana šoreiz notiks par pūķiem vai dinozauriņiem, kā parasti fons tiks nomainīts no svētdienas vakara bet jūs varat avatarus mainīt jau agrāk, papildus tam arī tiks rīkots filmu maratons (Jurasic Park - Visas 4 filmas ) vienā no nedēļas nogales dienām par ko arī būs balsošana, tādēļ lūdzu esiet aktīvi un balsojiet visi interesenti!

  • Dinozauri
  • Pūķi`
  • Ķirzakcil… (viņi mūs vēro!)

0 voters

  • Piektdien 31.03
  • Sestdien 01.04
  • Svetdien 02.04

0 voters

1 Like

ai. žēl ka nevar vairākus variantus atzīmēt…

Jāatzīme tas kas ir ērtāk, un tad jau skatīsimies cik un kas būs balsojuši

Visi kas nebalso par pūķiem ir ķirzakas. :grin:

1 Like

Man jau ir Kanna profilā, tā ka protams jābūt pūķiem! :grin:

2 Likes

@dafqamidoinhr @nika @Rain Vai jums der Sestdiena

Atvainojos, es uz to balsošanu uzspiedu pavisam nejauši. Neplānoju skatīties, bet ārā izklikšķināt caur mobilo arī nevaru :sweat_smile:

Man personīgi nē,jo strādāju. :joy:
Bet es varu arī pārdzīvot.

Ja jau Madara netīšām nobalsoja tad skatamies Svētdien, tad kad visvairāk tiek es domāju, jautājums ir cikos. Varētu jau sākt uz plkstn 19 ne?

Es ja skatītos, tad tikai svētdien. Man sestdien vakars aizņemts

Es atcerējos, rīt tak ir Koncis

Jap. :blush:

Konics ar, bet uz konci es diemžēl neiešu, ain’t up for a strip show.

1 Like

##@nika @Rain @kikimuffs Tātad sākam 19:00 ja kādam ir ieteikumi citam laikam tad runājiet tagad, vai klusējiet mūžam. Pasludi…

#Droši var pievienoties visi gribēt skatītāji!

Ja, ar @Polar_Hoootsu nespēlēšu Smite, tad pievienošos

1 Like

#Tātad @nika @Rain @kikimuffs un citi mēs sākam! http://lets.rabb.it/886j/ANKonbJk1B

Oh,labrīt,es tikai tagad pamodos. :joy:

2 Likes