Tematiskā nedēļa 6!

##Balsošana notiks, līdz šodienas plkst. 00:00, tiek dota iespēja balsot par tēmas virzienu, vai tā ir anime, filmas, komiksi, dzivnieki vai lai kas cits, jūs to nolemsiet balsojot. Pēc tās tiks ievietota jauna balsošana līdz rītdienas 13:00 kurā būs sīkāk sadalītas tēmas atkarībā no izvēlētās tēmas!

  • Komiksi
  • Datorspēles
  • K-pop
  • Mecha
  • TV seriāli un filmas
  • Dzīvnieki
  • Anime
  • Cits (norādi kas)

0 voters

Ziemassvētki :christmas_tree:

Nākamajai :wink:

tad man balsot par citu tēmu? :c

Tava izvēle :smiley:

i mean, ja ziemassvētki būs kā tematiskā nedēļa nākamajai tematiskai nedēļai, tad jau jāmaina balss? :smiley:

1 Like

Kas zin, kas zin, kas notiks nākamnedēļ :smiley:

nu c’mon :smiley:

Izskatás ka tev ir noteicosaa balss!

es nesaprotu. :'D
tad man ņemt citu tēmu, ja man saka ka nākamnedēļ jau būs kaut kas cits par ziemassvētkiem xD

Gan jau, lai varam zināt kas uzvar.

Padodu pēdējās balss tiesības @kikimuffs izlem, kas vinnēs starp datorspēlēm un komiksiem!

1 Like

am… ok…
abas šīs tēmas godīgi sakot saistās. ir daudzi komisku varoņi kuri ir datorspēlēs un ir datorspēļu varoņi kuri ir komiksos :smiley:
bet mana balss iet datorspēlēm… jo man šķiet (neesmu gan pārleicināta) ir bijušas tematiskās nedēļas iepriekš par DC vai Marlel, kas kaut kādā veidā arī saistās ar komiksiem

Nu tad ir nolemts! Nākamās tematiskās nedēļa tiek novēlēta datorspēlēm! Tagad nu ir pienākusi jūsu izvēle par kādu spēli balsot! Balso;sana noritēs līdz rītdienas 16:00

  • League of Legends
  • Dota 2
  • Nintendo spēles
  • Overwatch
  • Hearthstone
  • World of Warcraft
  • Minecraft
  • Cits (ieraksti kas)

0 voters

image

1 Like

WoT

Crypt of the NecroDancer

Izrādās ko līdz esi nobalsojis, balsi vairs atpakaļ nedabūsi. :grin:

World of Tanks

1 Like

Heroes of the storm

1 Like

Counter-Strike