Tematiskā nedēļa 10! Geek valentīndienas nedēļa!

Šī jau ir desmitā manis rīkotā tematiskā nedēļa, kas nozīmē to, ka tā ir mana jubilejas tematiskā nedēļa :D . Paldies visiem, kas līdz šim piedalījās šajā nelielajā akcijā. Šoreiz, valentīndienas datumam esot pavisam tuvu, tematiskā nedēļa arī būs valentīndienai atbilstoša, bet… Geek tematikā. Nevēlos jūs ierobežot uz svētku tematiskajām nedēļām, tāpēc izpaužaties un varat mainīt savus avatarus uz kādu bildi, kas ir saistīta gan ar geek tematiku gan ar valentīndienu. Piemēram anime valentīndienas avatars :D

Sveicieni jums Valentīndienā!

image

1 Like

@vriska tu esi tik oriģināla sava valentīndienas nedēļas avatārā :joy: man patīk xD

3 Likes

;^) mans Brand™
paldies, to taisīt bija grūtāk, nekā iedomājos :smiley: prieks, ka kāds novērtē

6 Likes

Es izsaku ideju par background balsošanu.

Velentīna diena ir mīlestības diena, pārīšu diena utt, tātad varētu balsot, kādus pārīšus gribētu redzēt backgroundā. Jābalso par vienu no trim. Parasts hetero pārītis, Yuri pārīti, Yaoi pārītis.

@Onii_chan @Menestrels laba ideja? slikta ideja?

2 Likes

Tas var radīt domstarpības starp dažādu seksualitāšu atbalstītājiem :smiley:

Slikta ideja. Šāds formulējums it īpaši ož pēc politikas - tas nav mūsu lauciņš.

Kādas tad vēl politikas??

politikas? es nesaprotu.
te vienkārši ir yuri fani, yaoi fani, tāpēc tā iedomājos ;d.
un ja kas es to vairāk tieši domāju uz anime, manga pusēm, nevis reālo dzīvi ;d

2 Likes

Man patīk šī ideja ņemot vērā ka mums ir diezgan cilvēku no visām sfērām, es domāju būtu interesanti paskatīties kāda būtu sancensība!

Tik kas būtu tie pārīši,
Yaoi - Dramatical Murder
Yuri - Citrus
Het - hmm ir daudz opciju (Code Geass?)

1 Like

Daļai cilvēku uzvarētājs var nepatikt un tas atbaidīs lietotājus no foruma

Nav jau jaliek kur skūpstās vai ir saskāvušies, var vienkārši salikt kur abi redzami lul

Puikas, meitenes un pārējās maģiskās radības, tā formulētas balsošanas vai tematiskās nedēļas nebūs. Tālāka diskusija vedīs pie tēmas slēgšanas.

1 Like

Valentīndienai nav jau obligāti pāri jāliek. Tiešām trūkst attēlu ar čaļiem vai meitenēm ar ziediem/šokolādēm?
Love Live vien ir 2 Valentines sets.

3 Likes

Piekritīšu @Menestrels un uzdošu vienu mazu jautājumu - kāpēc sev jāšauj iekšā kājā. Protams pirmais šāvējs ir @Enemijs, kurš laikam nepieredzēja līdzīgu tēmu.

Piedāvāju risinājumu:
Ielikt fonā neitrālu bildi kura apzīmetu esošo pasākumu, piedāvāju sekojošos: pirmā samērā draudzīga un jauka, savukārt otra mazliet klasiska, taču atrast labas kvalitātes bildes esošajā tematikā ir šamaņu dancis.

2 Likes

Es to manīju, visu lasīju, gribēju iekomentēt, bet atturējos un beigās ar nokavēju.
Bet šeit es vairāk to domāju saistībā ar animēm, mangām, vai arī var teikt fandomiem, varbūt lai var redzēt, kurš uzvarēs ar pārrākumu ;d nekas nopietni nopietns nebija no manas puses domāts tā tā nu saproti.
Bet nu okey okey. i get it.

1 Like

es palaidu kādu nedēļu garām?? Gribētos, lai šis būtu kalendāro nedēļu pasākums, hehe, bet par šo tēmu, lai top tumšāks, hahaha, runāju par savu atrasto attēlu.

UUUn par background visi vēl ar vien te runā? Es sākumā iedomājos, ka balsošana būš par random pāriem, nevis no ik trim tipiskākajam orientāciju katogorijām pa pārim, bet tas tpt izklausās fun, jo hey, vai tad animes ļoti neizceļ šo tēmu, ja jau eksistē žanru iedalījums Yuri un Yaoi, lol. Jebkurā gadījumā, es vnk gribu tematisku b-ground un izklausās jautri, ja lietotāji var nobalsot par to T^T

@Menestrels Tu esi nokavējies ar background maiņu :frowning_face:

2 Likes

Tāpat kā tu, ka pamanīji jau tik nākamās nedēļas vidū, ka nav nomainīt aizmugure.

1 Like

Nu ko - laiks veidot nākamo tematisko nedēļu :smiley:

1 Like