Tauriņu māja 17.03

Jup! :nice:

2 Likes

:owocry:tomēr nebūšu tauriņus skatīties, dodos uz otru lv galu pie ārstiem

gl hf
edit pēc 2h: dabūju labāku transporta iespēju, tomēr būšu svētdien :o :D

6 Likes

Aww.

1 Like

super!!! :3 ceru, ka tev ar veselību viss kaut cik ok, ja reiz vajag ārstu iejaukšanos :oo

1 Like

Yay! Forši ka tiksi!

Biju domājis tik rīt uz rīgu, bet pēdējā brīdī pārdomāju, braukšu jau šodien, jo man uz 2 izstādēm jāpaspēj rīt.

1 Like

es visu nedēļu gaidu, kad pienāks svētdiena :D man tā gribas tos taurentiņus paskatīties :3

3 Likes

Es atcerors kā mani fascinēja taureņi, kad man bija kādi 5-7 gadi.

Būs fun.

1 Like

Svētdien visi satiekas pie botāniskā dārza iejas 12:00, vai kā? :thinking:

2 Likes

jā, tieši tā :3 es braukšu ar 1.tramvaju, nezinu precīzi cikos būšu pie botāniskā, bet nu 12:00 visiem jāsavācas tur.

1 Like

Nu skaidrs ^^

Ja nu kas, es braukšu ar 1. tramvaju arī.
Būšu tur droši vien(Pie botāniskā dārza pieturas.) 11:44, kā jau iepriekš pieminēju.

1 Like

Starp citu, @haachikooo, tu esi droša, ka tauriņu māja jau ir atvērta apmeklētājiem? :thinking: Viss ko atradu ir šis mistiskais teikums.

2 Likes

xD Haha~
Vai tad jau nav pavasaris?
Bet, kurš lai zin ko viņi domā ar vārdu “pavasaris”.

edit:
atradu “LU Botāniskais dārzs sagādājis patīkamu pārsteigumu visiem pavasara gaidītājiem – 2019. gada 14.februārī jauno sezonu sāks Tropu tauriņu māja. Tropu tauriņu māja apmeklētājiem būs atvērta katru dienu botāniskā dārza darba laikā.”

4 Likes

Tas jau skan labāk.

1 Like

jā, esmu pārliecināta, ka ir vaļā: https://www.delfi.lv/turismagids/jaunumi/valentindiena-jauno-sezonu-saks-lu-botaniska-darza-tropu-taurinu-maja.d?id=50822663

3 Likes

un šis officiālā lapā:

3 Likes

šogad ir salīdzinoši silta ziema, nekā citus gadus, iespējams tāpēc jau no 14.februāra Tauriņu māja ir vaļā :3

3 Likes

Super, izklausas ka viss ir labi un visi plāni ir spēkā. Tad tiekamies pie taureņiem…

2 Likes

Diemžēl būšu.

1 Like

nevis “diemžēl”, bet gan “ūber super forši, ka būšu” :D

1 Like

Neesmu tā fascinējošākā kompānija. :DD