Talentless Nana review

Sezonai gals nav tālu, bet arī tuvu nē, bet kā pirmo postu ilgu ilgos laikos nolēmu uztaisīt mazu anime apskatu. Pagaidām vienīgais seriāls ko šo-sezon skatos, jo skatoties Gigguk summary ieintriģēja.

Tāpēc piedodiet man, casual skatītājam, bet nu aiziet!

Talentless_Nana_volume_1_cover
Šovs ir balstīts uz mangas pamatiem (2016), un tā vispārīgais stāsts ir diezgan skairds: Supercilvēku sabiedrībā valdība ir noalgojusi galveno tēlu: Nana Hiiragi, kuras misija ir likvidēt visus ar spejām apveltītos klases biedrus pēc iespējas diskrētākā ceļā izmantojot tikai savus inteliģences resursus, par cik galvenajai varonei superspējas nepiemīt.

Sekojot viņas gaitām skatītāji ir spiesti sekot līdzi viņas iekšējam dialogam, reakcijām un sazvērastību plānošanai.
Tik tālu esmu ticis līdz pēdējai ievietotajai sērijai, kas rakstot ir astotā. No šī materiāla apjoma arī veikšu savus secinājumus, kas vairāk līdzināsies persongajam viedoklim attiecībā uz to ko es sagaidīju un ko saņēmu skatoties.

Dabiski, intriga ir balstīta uz detektīva tipa stāstu, bet bieži vien lielā kāpinājuma galā ir detaļas kuras skatītājs gribēdams nebūtu ievērojis, ko es sauktu par “ielāpiem”, kas arī tie īpaši izpaužās tēlu savstarpējās interakcijās. Neatkarīgi no tā, bieži vien ir spāņu inkvizīcija, jebšu autoram ir izdevies radīt neparedzamu notikumu gaitu, radot galvenajai varonei problēmas gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Persongi arī sagaidīju vairāk tēlu saliedētību, bet lielākoties ir sastomamas tādas mazas arkas kur viņa konfrontē vienu vai pāri savu upuru, kur pārējie nespēlē nekādu lomu.

No dotās pieredzes domāju ka galvenais motīvs ir radīt skatītājos morāļu apdomāšanu, lai nostādītu sevi klases biedru vai Nanas pusē, bet to sarežģī viņas iekšējais dialogs she f-ing rants like a deadass villain un arī plašais perosnību klāsts viņas klasesbiedru starpā.

Mazliet šķiet ka pietrūkst kopējā stāsta veidošanas līdzīgi kā “Assassination classroom”, bet tas nepadara seriālu mazāk baudāmu, bet tur, atkal, tas ir atkarīgs no gaumes. Hit or miss.

Tas arī pagaidām ir viss ko varu piebilst, ja nu vienīgi, ka viņai dikti daudz klases biedru palicis priekš 4 sērijām, no kuriem par vairākiem pilnīgi nekas nav zināms. Ja tev ir tolerance pret stāsta “ielāpiem” un zobs uz negaidītiem pavērsieniem: nāc un izmēģini.

p.s. expect a bunch of cliffhangers.

6 Likes

Izklausās pēc kaut kāda horror slaktiņa Anime. Vai tomēr tas ir maldinošs un darbs ir daudz interesantāks?

Nav tik ļoti gore-y kā “King’s game”. Vairāk jau tas varētu būt psiholoģiskais trilleris. Daļa nāvju netiek pilnībā atklātas saktītājiem, bet arī asinis regulāri parādās. Paldies autoriem ka ne Shounen raksturīgā veidā

tu mani nobiedēji tgd, salidzināji ar ļoti šausmīgu darbu (anime wise)

oh yeah, pardon my language, but that thing was just fucking awful

1 Like

bet ko es domāju, ka tēli randomā neatrij asinis, nav pārmērīgas asiņošanas, un tik tālu tikai kādi ~15% no upuriem ir cietuši reālus miesiskus bojājumus, bet lai nespoilotu, nevēlot atklāt kādus/kā.

Sarakstā ielikts. Būs iesmēja, novērtēsim. No virspuses izskatās baudāms.

Pēc koncepta izklausās pēc jauka superspēju cilvēku žanra izsmējienu.

Mazs update bez spoileriem:
Pabeidzot pēdējo sēriju sezonā varu teikt ka otrā seriāla puse fokusējās uz varones moralitātes izjūtu un garīgo stāvokli.
Vienīgais ļoti daudz svarīgas informācijas ir izlaists (atstāts uz 2. sezonu, vai kuras būs- nezinu). Pēdējā sērija atstāja sliktu pēcgaršu mutē jo tās gaitā nenotika daudz stāsta atklāšanas uz šova kopējā fona, vienīgi tikām atstāti ar jaunu drāmas avotu (īstenībā jau 3) nākamās sezonas saturam.

Ja vēl būs otra sezona. Ne vien viens Anime ir bijis kam ir pirmā sezona, bet otrās kā gadiem nav un nav.

1 Like

Tieši uz to akcents, ka bez otrās sezonas 1. Sezona pazaudē pie 30% jēgas