Sveiki visiem 😊

Beidzot nolēmu pievienoties kādām forumam internetā un nospriedu domu kāpēc, lai nepievienoties anime forumam? Anime sāku skatīties (neapzinoties, ka tā ir anime) ap 6 gadu vecumu - tipiskās mainstream animes kā yugioh, naruto utt. Bet kā fans pievērsos aptuveni 2 gadus atpakaļ.
Iecienītākie žanri būtu Psychological, mystery, retāk horror un drama. Iecienīju arī lasīt mangu no šī. Bez anime cits hobijs būtu kā daudziem citiem mēdz būt - videospēles. Tas pagaidām būtu arī viss par mani, ceru aktīvi piedalīties foruma diskusijās un sarunās :smile:

3 Likes

Esi sveicināts animeforumā. Mums te daudz jaunu viesu, tāpēc mūsu lielā ģīmene aug un aug. Tā dažs labs no biedriem izteicās par foruma popularitātes augumu. Sveiki, sveiki forumā. Šeit notiek netikai sarunas par anime, bet arī citas lietas saistīas ar geek kultūru. Tās mums nebūt nav svešas. Gaidu tevi tuvāk iepazīt un aprunāties par kādu random tēmu mūsu team speak serverī vai kādā meet upā. :smiley:

1 Like

Esi sveicināts, iekš mūsu jaukā foruma~! :grinning:

Sveiks :raising_hand:

Čau, čau! :slight_smile:

Esi laipni lūgts forumā! Prieks, ka izvēlējies mūs.
Spēļu tēma te it nemaz nav sveša.

Mazais melnais kaķīts tev teic: 'Laipni lūgts Animeforums.lv ģimenē. Sāc lejuplādēt Teamspeak3 un pievienojies mums sarunas. Pirms ienāc Ts3 neaizmirsti par to uzrakstīt shoutbox (magnetofons tur augšā) un lai laimīgi lietojas, Tiksimies Forumā! ^^"

1 Like

Heh Sveicināts : ) and I hope ya will enjoy being here, even thought I’m new here :'D

1 Like

Hai! o/

1 Like

Hoi , junge. Welkom.

super! Prieks, ka pievienojies! =]

1 Like

Esi sveicināts forumā! :3:

Shalom aidaho! ^^