Sveiciens no lawras

man niks ļoti atbilst tam, kā es jūtos, spēlējot LoLu :D - b l a g

2 Likes

Apraksta manas lol spēles.

1 Like

hey. nu tad jau varēs saspēlēt līgu.

2 Likes

LoL komanda? :thinking:

1 Like

Mēs nevarsm ow team sar8kot :joy::joy:

1 Like

Es actually biju par to padomājis, bet tad vajag atrast 5 cilvēkus un lai visiem būtu sava prefered role (support importantly) un būtu patīkami ja visi būtu similar rank (silver5 - gold1).

1 Like

Vajag tik pamēģināt. Varbūt arī sanāks LoLa tīms no forumiešiem

1 Like

Kuš… Mums viss notiek :D

Vēlak uztaisīšu foruma tēmu, lai būtu vieglāk un nebūtu jārakstās pa sasveicināšanas forumu ( ceeru kāds pārmetīs visu šo uz lol sarunām)

1 Like

Ak jūs jaunieši… :D Pirms kādiem 2-3 gadiem tas viss jau notikās, tikpat ātri arī nobeidzās.

1 Like

Tas nav iemesls, lai nepamēģinātu vēlreiz! :D Kas zin, varbūt šoreiz sanāks :smiley:

1 Like

esmu tikai par :innocent:

2 Likes

Tad vismaz atstāj to lol spēlētāju ziņā, varbūt tad izdotos uz īsu laiku. :D

2 Likes

Nu nedošos es taču tā uzreiz pie viņiem xD

Svarīgs ir atbalsts :kawaii_potato:

3 posts were merged into an existing topic: Beztēmas stūrītis Nr.3

Laipni aicināta šajā geek interešu mītnē, vienīgajā vietā Latvijā, kur tava mīļākā spēle ir ticība, nevis izklaides veids!

Lielākā daļa forumiešu ir pazīstami ar anime, bet tā it nebūt nav vienīgā tēma, kas te ir cieņā.

Starp citu, ja vēlies papildus uzlabot savas iemaņas vai iegūt praktiski pieredzi, varu piedāvāt izveidot kaut ko priekš šīs komūnas. Tiesa, mēs nenodarbojamies ar uz papīra drukātiem darbiem, tā kā tas būtu vairāk digitāls darbs.

2 Likes

hewwoo ^^

1 Like

Paldies, priecāšos par jebkādām dotajām iespējām pilnveidoties! :) Tikai man nepieciešama konkrētāka informācija :grin:

1 Like

Heyyo. Vispārīgais jautājums - kādu mūziku klausies?

Ļoti atkarīgs no noskaņojuma, tā es varu klausīties dajebko. Pēdējā laikā xxxtentacion visbiežāk

1 Like