Sveiciens no Artility!

Sveiki visiem anime faniem te!
Es sen interesējos par anime, bet manos laikos nebija īsta sabiedrība, kam patīk… Nolēmu pameklēt kas notiek tagad internetā un atradu, ka ir šis forums! Domāju, ka man patiks te!

Es neesmu baigais anime fans, kuram pieder kolekcijas ar mīļāko anime izlaiduma mantiņa, bet vnk esmu izbaudījis skatīties anime… Ja ir interese apspriest par kādu anime, droši var uzrakstīt man, jo esmu noteikti skatījies viņu.

Runājot par datorspēlēm, man patīk liels žanrs, bet vairāk, kur var ar kādu spēlēt… Pēdējā spēle, ko es esmu aktīvi spēlējis ir Divinity : Original Sin 2. Nez vai var vērtēt kā spēli, bet arī bieži atrodos VRchat. Citā brīvā laikā, es cenšos aktīvi atpūsties, jo visu laiku sēdēt ir nogurdinoši…
Es laicīgi atradu šo lapu un arī paveicās, ka šodien varēšu atnākt uz tikšanos (jo vakar naktī atlidoju). Ja ir jautājumi, tad droši jautājiet te vai tikšanas laikā!

5 Likes

Zupa,
Gaidīsim šovakar uz mītapu ;)

Hewwwooo ;3

Laipni lūgts esmu kaķis ar sarkaniem matiem

Svecināts forumā!

ar kaķu austiņām?

1 Like

Same! Tāpēc Aicināts mūsu zudošo dvēseļu apmetnē, kur gaidīti tie, kas nav atraduši sevi dzīvē.

P.S. Masīvs sveiciens! A to augstāk izklausās diezgan… drūmi…

2 Likes

Konnichiwa!

Welcome to our community, brotah!

Hello there

Sveicināts :slight_smile:

Yaaasss

Paldies par sveicieniem visiem!
Es domāju, ka varēsu arī satikt daudzus šodien, bet… bijam tikai divatā :sweat_smile:

@Kadiljaks es jau sen dvēseli pārdevu… tamdēļ nevaru viņu pazaudēt :smiley: Bet paldies par sveicienu :slight_smile:

@Mafii tad parādīsi viņus nākošā tikšanas reizē. :smile:

2 Likes

this is so sad xD

5 Likes

Labvakar.

1 Like

Hello.

Sveiciens forumā! :slightly_smiling_face:

Nu, kā jau postā citā biju minējis - mo manīj, no pārtī!

Bet vienalga… izskatās, ka aktīvi visi te darbojās, patīkami :slight_smile:

1 Like

Esi sveicināts :)