Sveiciens. Laimīgo jauno gadu

https://www.reddit.com/r/fatestaynight/comments/94xmmv/the_complete_timeline_of_the_nasuverse_fate_kara/

Note: this is 5 years old.

2 Likes

Būs tad jānoskatās filmu triloģija.

1 Like

Te jau būs viss kas vien ir, ne tikai Anime veidā, skatos tā pirmā Garden of Avalon ir tikai Light Novel. Tad vēl varam gaidīt Anime adaptāciju nākotnē.

1 Like

If you want to “understand” Fate, you gotta check out everything.
Problēma tikai, ka secības nav nekādas, vnk pa lielam lasi uz dui bui un kkā tāpat vien sanāks :smiley:

1 Like

Es neesmu lasītājs :D Gaidīšu Anime adaptāciju labāk :D

1 Like

Es vienmēr esmu vadījies pēc simple skatīšanās principa:

Fate/Zero → Fate/Stay Night (Any Route)

Jebkas cits ir vienkārši citi story taking place in the same universe un ir lielā mērā unrelated to the main plotline.

But here is another version of the different ways of understanding it all:

2 Likes

Meh, es esmu noskatījies tikai šīs divas, iirc:

Bet tas bija tik sen, ka gandrīz neko vairs neatceros.

Kaut gan moš jaucu Fate/Zero ar Fate/Stay night.

1 Like

Tad jau visas iespējas ķerties klāt Fate visumam :+1:

1 Like

Fuck that shit. Tur tak gadi vajadzīgi, ain’t worth it.

1 Like

Kopā ar Kara no Kyoukai un Tsukihime, mēs te jau braucam iekšā plašākā TYPE-MOON visumā nevis tīri Fate. Kara no Kyoukai viennozīmīgi ir noskatīšanās vērts, taču gaisotne tur ir ievērojami savādāka nekā Fate darbos.

1 Like

Ieteiktu gan vismaz ufotable veidotās daļas kā Zero, vai UBW uzmest aci. Ja ne paša universe iepazīšanai tad vismaz vizuālai baudai, jo šajā aspektā arī neliek vilties.

3 Likes

Kādi tev gadi? Es šīs visas ko toreiz noskatījos, noskatījos pa mēnesi ar mazu astīti. Nesteidzoties, ikdienišķā skatīšanās tempā.
Labi, ja vēl gribi visas alternatīvas versijas un to kuru atliku, tur vēl mēnesim būtu ko skatīties.
Nesteidzoties visu var pa 2 mēneši noskatīties.

1 Like

Nu ok, tas ir, ja vispār nekas cits nav darāms laikam. Bet man ir tik daudz kā cita darāma…

1 Like

Anime sērija ir tikai ~20min gara, neticu, ka nevienu vakaru pirms gulētiešanas nav laika noskatīties kādas 3 sērijas, kas aizņem 1h .

1 Like

Oh yes, super auksti. Vakar biju izgājis uz pusstundu atsvaidzināt galvu aukstumā, pārāk tālu aizgāju un pārsalu. Pārējo dienu mājās sildījos :dizzy_face:

Man ir neliela anime OP/ED dziesmu kolekcija. Klausos galvenokārt mūziku no I’ve Sound japāņu techno/trance production group.

Un mix no 2010s gadu populārās mūzikas - Katy Perry, Demi Lavato, Ellie Goulding

2 Likes

Tieši tā! Heaven’s Feel ir trešais alernatīvs route pēc oriģinālās noveles. Sākumā tā krustojas mazliet ar Unlimited Blade Works (kas ir otrais alternatīvs route), pēc tam aiziet citu ceļu.

2 Likes

Sveicinās :slight_smile:

Lielais un skaļais sveiks!
Paldies, ka esi atnācis uz šo mājīgo interneta nostūri.

Kādos forumos esi sēdējis vai konkrēti esi šajā jau bijis kaut kur pirmsākumos?

Paldies, ka esi atnācis uz šo mājīgo interneta nostūri.

Paldies, te ir ļoti omulīgi. :slight_smile:

Kādos forumos esi sēdējis vai konkrēti esi šajā jau bijis kaut kur pirmsākumos?

Biju otaku.lv forumā. Teorētiski tur arī vēl emu. Bet šobrīd tas ir
kā antīkais objekts tūristiem LoL

Arms Emu GIF