Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? - kripatu vairāk par viduvējību

“Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?” arī pazīstams kā “Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari” ir aktuālās anime sezonas fantāzijas seriāls, kurš pārmaiņas pēc nav isekai. Lielā mērā nosaukums paskaidro kas notiek šajā seriālā. Prikols, ja tā var izteikties, ir tajā, ka ciemats no kura nāk galvenais varonis ir izolēta un noslēpumaina vieta, kurā katram iemītniekam piemīt necilvēcīgs spēks un sen aizmirstas zināšanas. Šī te iemesla dēļ galvenajam varonim ir radies priekšstats, ka viņš ir vājš un nekam neder, lai gan patiesībā viņam piemīt necilvēcīgs spēks.

Seriāls daļēi, be tne līdz galam, ir komēdija. Tajā it kā norit nopietnā stāsta līnija, bet ap to tiek plēsti daudz joki par to cik spēcīgs ir galvenais varonis. Nekā ļoti oriģināla te nav un tā ņemšanas ap to cik spēcīgs ir galvenais varonis ar laiku apnīk. No pārsteidzošā seriālam brīžiem ir ne tā sliktākā animācija, dizaini, it īpaši gaismas atveide un mūzika. Tiesa, animācijas kvalitāte ļoti variē. Manā skatījumā tikai patiecoties tam šis seriāls nenolaižas pilnīgi un galīgi zem viduvējības.

Ja patīk fantāzijas darbi un ir vēlme pēc viegla fantāzijas darba, var mēģināt skatīties. Šo diemžēl nevaru dēvēt par šīs sezonas obligāto skatāmvielu. Visas epizodes nav iznākušas un tas var mainīties, taču pagaidām izskatās, ka šis būs viens no tiem darbiem ko var skatīties, ja nav nekā cita ar ko pakavēt laiku.

2 Likes