Steam summer sale 2k18

Darkest Dungeon arī ir manā potenciālajā redzes lokā.

Es tik pēc nedēļas varēšu kko darīties pie sava kompja.

Kā tā?

Tas man atrodas tagad nedaudz pa tālu, tāpēc netieku tam arī klāt. :no_mouth:

Ohhhh. I see.

Bija doma nopirkt varbūt Inversion uz steam, bet nav vietas pc un iespējams kakainais pc normāli nepavilktu spēli. Nu tad domāju nopirkt tagad pēdējās dienās un patestēt, jo no kādiem cik tur 10 eiro vai vairāk uzlika talaidi uz 4.99 laikam.
wop wop waaaaaaaaaaaaaaa - spēle izņemta no steam pēkšņi :[ ehhh

Bioshock :>

Summer seils praktiski ir beidzies un esmu pievienojis savai kolekcijai 22 spēles.

Kuras netiks nekad spēletas? XD

Spēlēju nav jau tā, ka es tikai kolekcionēju tātad iztērēju tikai 93.35 eiro.

Es tak geimers esmu jau no 9 gadiem.

1 Like

Nu parasti, skatos uz visādam cilvēku sakrātājam miskastēm. Spēles 1000+, bet spēletas tikai 10-30.

Nē nu man ir 250+ spēles stīmā un spēlētas 70% no visām, bet tgd ja pērku tad zinu ka točna spēlēšu.

toreiz tie visi humble bundle pērc dēļ vienas spēles uzspēlē 1 no 5 spēlēm un 4 palikušās no bundle vnk stāv neaiztiktas.

Domāju domāju, pārāk ilgi domāju, un kā minēju gribēju Inversion beigās nopirkt, bet tā tika izņemta no steam un nepaspēju nopirkt.
Domāju tālāk un eeeeehhhhh, nav jēgs pirkt, maz naudas ar, gribējās vienu otru, bet nolādēju pirātiski, pāris sekundes paspēlēju un sapratu ka meeeh.
Bet beigās pa vienu otru eiro paķēru šo - Blade Kitten

pirmo lvl patestēju it kā pc nenokaras, varbūt varēs paspēlēt, ja būs vēlme vispār xd

2 Likes

A post was split to a new topic: Steam Summer Sale 2019

Nomainu topika nosaukumu no 2k18 uz 2k19

Nedari tā vairs nekad.

2 Likes

@Onii_chan ja nesaproti kāpēc tad vienkārši: cilvēks no malas nesapratīs, kamēpēc zem esošā topika iet runa par 2018. gadu un tamlīdzīgi.

TĒMA TIEK SLĒGTA SAKARĀ AR SAVU NEAKTUALITĀTI. KĀ ARĪ TIEK NOMAINĪTS ATPAKAĻ NOSAUKUMS. TIEK ATVĒRTA JAUNA TĒMA.