Spy x Family - iespējams stiprākais 2022. pavasara sezonas jaunums

Atvēru sezonas topu un redzu negaidītu izrāvienu, tas ir neviens cits kā Spy x Family seriāls! Tas tapis Wit Studio un CloverWorks studiju sadarbības ceļā un balstīs uz mangu.

Kopsummā pirmā epizode ir gana vērā ņemama. Ir viss ko varētu vēlēties dizaina, animācijas un mūzikas ziņā. Novērojamas labi animētas cīņu ainas. Izskatās, ka seriāls mēģinās apvienot super spiegu, slepkavu, politisku intrigu, dramatisku sižeta līniju ar ģimenisku humoru.

3 Likes

Skatoties uz pirmo sēriju šķiet ka cerības ir sasniegtas attiecībā uz latiņu ko ir pacēlusi manga.

Mangai bija īpaši augsta latiņa?

nosacīti augsta, dažas trupejas tika mazliet par daudz, bet lielākoties stāsts saglabāja svaigu garšu. Diemžēl vismaz kur lasīju, konkrētas beigas vēl nav sasniegtas, baidos ka būs viens no “bezgalīgajiem” gabaliem

Jebkurā gadījumā anime sezona šā vai tā visu nenobeigs. Pirmās epizodes laikā man gan prātā iezagās doma, ka šis varētu būt gana epizodisks darbs jeb konkrētās spiega misijas varētu mainīties ik pēc dažām epizodēm.

domāju, ka vienu instanci vairāk kā 2 sēriju garumā neizvilks, atļaušos prognozēt ka sezona beigsies ar suņuka arkas beigām. cerams, vienkārši tas ir vienīgais nopietnais stāsta punkts pie kura varētu arī kas apstāties

Dzīvos redzēs vai pirmā sezona tiks kaut kā saturiski noslēgta. Man vēl ir šaubas par to cik ilgi es varēšu skatīties mazā bērna auklēšanas tipa seriālu. Es parasti šo tipu nometu skatīšanās laikā.

Otrā sērija apstiprināja ka kvalitāte būs augstākā līmeņa. Intro arī ļoti patika, bet nekur neatradu, tā vietā redzu ka šovs ir patrāpījies “cancel” kultūras redzes laukā… :/

Pēc tādas atsauces būs jāskatās, lai gan tagad ar laikiem grūti.

Neesmu vēl noskatījusies, gaidīšu lai visas sērijas iziet, cerēsim ka būs mangas līmenī :D

1 Like

Noskatījos anime un ir labs :D var dod citiem arī skatīties :D mangai nelika nosarkt :D

Laba manta, taču pirmajai sezonai tāda mazuma piegarša. Stāsts iesākās, taču pilnīgi nekas nenoslēdzās.

1 Like

Jo uzreiz tika paziņota otrā sezona kopā ar pirmo :D

Tas ir mans mīļākais anime!

1 Like