Spēles ko šobrīd spēlēju

Man no tā saraksta visvairāk interesē Serious Sam 4, Blackroom, Scorn un GTFO.

Kādas tad GPU vajag, lai spēlētu tādas spēles?? :smiley:

Kāda tev ir? man pietiek vismaz, lai tu pasaki cik GB atmiņas tev pašlaik ir (1,2,4,)

Cik es skatījos, tad iztādījās, ka manai GPU ir tik 1gb atmiņas :confused:

Hype par Metro ir, citas īsti neuzrunāja, bet nu fps nav mans stils.

Nē nu uz low/med ies domāju

Es domāju, ka šovasar pirkšu sev jaunu GPU un varēs normāli spēlēt :smiley:

tev ta pašlaik 1 gb domāju, ka līdz 2012 gada spēles uz high/very high 60 fps iet, jo es vnk spriežu pēc savas savas vecās V kartes arī 1gb bija amd radeon 6670 hd un pēdējais ko uz viņas biju spēlējis ir skyrim viss uz very high un 60 fps.

Labs, jautājums. Daudzām no šīm spēlēm System Requirements vēl nav paziņoti. Man īpaši tas nedraud, jo man ir jaudīgs dators, bet nezinu kā citiem. XD

Kāda video karte tev šobrīd ir, un kādu vēlies nopirkt? Varbūt varu ieteikt kādu?

Atliksim šo jautājumu uz pāris mēnešiem vēlāk :smiley:

1 Like

Ja, kas droši prasi. Es pats savus datorus salieku un no datortehnikas daudz saprotu. Varu palīdzēt izvēlēties. ^^

Man šķiet, ka tas ir lētākais un labākais veids, kā salikt labu spēļu datoru :D

Šobrīd dēļ kriptomaininga tas ir ļoti dārgi sanāk. :sob: Video karšu cenas ir palielinājušās divas reizes. :sob: Kā arī to pieejamība ir ļoti slikta. Nevaru atrast vietējos interneta veikalos tās video kartes, kuras mani interesē. :sob:

:anguished: Esmu par to dzirdējis, bet nelikās, ka tā ir patiesība! Vai tiešām kas tāds ir noticis??

Yup. Mani interesēja vispārīgi divas video kartes prekš diviem datoriem. Vienai parasti jāmaksā kkur pir 250 Eiro, bet otrai tuvāk pie 830 Eiro, bet tās šobrīd maksā 380-430 Eiro un 1000+ Eiro attiecīgi. :sob:

1 Like

Rams ir reāli palicis dārgāks, gribēju apgreidot no 8 gb uz 16 vienu dienu paskatijos cenu… nvm pārdomāju.

1 Like

Par RAM ir dzirdēts, ka palielinājies, bet neesu skatījies gan cik stipri. Laikam tāpēc, ka RAM vairs nav īsti man aktuāls vairs. Tā kā man vienā datorā ir 16GB, otrā ir 32GB.

Tīru kompi no visādiem trash failiem un nolēmu kaut kādus visādus random video ielikt youtuba kanālā, lai paliek atmiņās a to viņi tikai aizņem lieku vietu.

2 Likes
1 Like