Spēles ko šobrīd spēlēju

Pēc @Salody ieteikuma, es beidzot izgāju The Long dark. Spēle aizņem diezgan daudz laika, jo pasaules mape ir diezgan liela un vajag mērot lielas distances, lai izpildītu uzdevumus, tad viss vēl pārklājas ar auksto laiku, savvaļas dzīvniekiem, badu, un nereālo uzmanības pievēršanu sīkumiem.

Ja nomirsti Story mode, tad vari respavnoties pēdējā saglabātajā spēles posmā, bet ja spēlē endless survival mode un nomirsti, tad nāksies vien samierināties ar skarbo likteni un sākt visu pilnīgi no jauna, kas var novest pie nervu sabrukuma, jo mēdz būt arī tā, ka tu spēlē ieguldi kkur 30h laika un tevi pēkšņi nobeidz kkāds random vilks, jo tev bija maz hp.

Ļoti patika interesantais zīmējuma stils. Itkā būtu krāsots ar pasteļkrāsām. Tāpēc spēle gan izskatījās labim gan arī neprasīja spēcīgu kompi spēlēšanai.

Stāsts ir interesants, bet varēja būt arī garāks (kaut gan es dzirdēju, ka drīzumā iznāks vēl 3 daļas). Es tik nesapratu pašas beigas, kas tur notika un kāpēc? Vai kāds varētu man izskaidrot?

Spēle maksā 25 dolārus un man liekas, ka tas ir tā vērts, jo TLD liek ieguldīt daudz laika.

image

1 Like

SoulWorker online lenām pārvēršās par Slice of Life


Jo tu tgd vari gulēt.

Skatīties televizoru

Izbaudīt karstu vannu/džakuzī

Iejiet dušā un visi blenž uz tevīm lol

Katram savs dzīvoklis un ko vēlies viņā vari ielikti.

4 Likes


Izraku vēl vienu veidoto video


OMG es tikai tagad ieraudziju, ka viņi ir latviešu mediķi.

3 Likes

Un pēc kā to var saprast? :D

Es ieskatijos tā kārtīgi un ieraudziju, ka uz rokas ir LV karogs :smiley:

Nu varētu arī vienaikus būt arī Austrijas :D

1 Like

ammm… tada savdabiga indie spele (screen velak iemetisu), bet samera aizraujosa sanak: saucas Plan trip to Moscow.

Speles galvenais merkis ir ielikties noteikta budzeta un laika robezas. Pienemsim ir laiks sesas stundas un saja momenta tev jaapmekle interesantas vietas. Pie tam parvietosanas veidi ir dazadi, tikai dazi no tiem ir krietni optimalaki neka parejie. Tas viss sastav no vairakiem limeniem:

ir cetri galvenie (katra ta pievieksana prasa lielaku izturibu un izveicibu), cetri pa starpu (limeni saucas " geek vietas" )un viens bonusa. Pie tam monetinas tiek dotas speles starta, teorija ir iespeja dabult papildus.

Spele beidzas vai teik ieskaitit zaudejuma punkti ja tu nepaspej atgriezties sakuma punkta. Ja viss notiek labveligi ir sagaidams speles bonusa limenis, kura tu jau praktiski nesteidzoties varesi visu atlikuso padarit.

Summary

Ja es citoju nosaucot savu tripu par speli, tacu sobrid tas viss man atgadina kaut kadu Trim Sumulationn vai Trim Meneger 2018 – hmmm, laba doma indie spelitei :thinking: ^^

Sito gribejas kaut ka steam sale nopirkt - bet tad nodomaju - meh, citu dienu, parak dargi! XD

Var nokačāt torrentos :smirk:

Mjaaa, tacu esmu atradis no torrent spēlēm…

Es pats to nopumpēju to torrentos, bet ja nāktos pirkt, tad zinot to cik tā ir laba spēle, noteikti nopirktu

Tā jau visi saka, :joy::joy:

2 Likes

atdzīvināšu tēmu ar

paldies, ps+, tevī ieguldīt naudu varbūt nav tik bezjēdzīgi :plate_with_cutlery:

1 Like

te kads fortnite mobile spele?

vienīgā mobile spēle, ko spēlēju ir Returners. izstrādātāji (nexon) ir tie paši, kas taisījuši Vindictus. spēlē ir awesome heroes, katram savs story, spēle ir laikietilpīga un ēd bateriju kā es čipšus. bet overall - ir kur augt, forši graphics, notiek reidi, ir arēna, var cīnīties ar draugiem, pievienoties guild, farmot materiālus, taisīt nice weapon setus, super forši events, kur var dabūt labus loot utt. :3

2 Likes

Tagad lejuplādēju Battlefield V Open Beta. Pamēģināšu, kā šīs spēlējas.

xD

1 Like

Kāds forumietis spēlē grindframe (warframe)?

Es te ielikšu savus divus Battlefield 5 Open Beta gameplay video. Ja kādam interese ir varat apskatīties kā mani atspārda šajā spēlē. Žēl, ka es nebiju iedomājies savā laikā ierakstīt Battlefield 1 un Star Wars Battlefront ierakstīt kad tie bija Open Beta. Oh well…