Spēles ko šobrīd spēlēju

Lol pirmo reizi redzu kko tādu, izskatās pēc virtuālā datortehniķa, tipa uzspēlē un pēc tam savā CV vari uzrakstīt ‘‘pieredze? protams , ka ir pc building simulatorā samācijos :D’’.

3 Likes

Pāris dienas atpakaļ spēlē pievienoja jaunus lieldienu outfits jeb drēbes, (kas maina izskatu) un var noprikt pa real money stīmā vainu vnk pa spēles naudu marketā/auction (kur es arī nopirku) vakar uzņēmu vienu video parādīt, kā es farmoju solo grūtāko dungeona pēdējo epizodi, bet pats interesantākais ir tas, ka spēlei ir Pegi 12, pēc mana kostīma spriežot… em…nū… jūs sapratāt un +/- pēc last bosa arī.
Piedevām Open beta ir beigusies un spēle tagad ir officiāli iznākusi.

2 Likes

Sen nebiju spēlējis Horizon Zero Dawn. Un tagad beidzot dabūju Frozen Wilds pirmā jaunā mašīna man sagādāja nenormālas grūtības. O.o

3 Likes

Šodien papildināju savu spēļu kolekciju. XD

4 Likes

Varbūt kādam/kādai interesēs.

1 Like

Priecīgas ziņas tiem, kas fano vai vnk patīk, jo ir beidzot uzlauzta spēle ar nosaukumu SAO Fatal Bullet (kā Far cry 5 tika uzlauzts tā arī pārējās spēles ar viņu aizsardzību) uz doto brīdi tikai single player ir pieejams un ceru, ka arī parādīsies steamfix multiplejeram, labs veids, lai notestētu vai vispār spēle patiksies, jo pēc citu cilvēku secinājumiem spēle ļoti patiks tiem, kas SAO mīl, lai kā vīņu tur apspiestu es personīgi gribu pārbaudīt vai man patiks, jo tad ir viens no diviem= paspēlēšu ja iepatiksies ultra ultra= pērku, bet tikai no krievijas jo mums tie 50 euro čota par DĀRGU atlaidi gaidīt vēl maximums gadu, (protams tiem, kam nedegs tie ņems uz atlaides) un otrs variants ja fifti/fifti vnk story line izspēlēšū un end.

Es spēles jau tikai pērku. Neizmantoju uzlauztās spēles vairs. Parasti gaidu, kad būs kāda atlaide spēlēm, kuras man nedeg. Ja tiešām gribas uzspēlēt kādu spēli, kuru ilgi gaidiju, 50-60 Eiro man nav žēl.

1 Like

Nu tu ta jā, bet es pilnīgi cits cilvēks pirātoju tikai tās spēles, kuras var iziet pa 10-15 h piemēram tur visi Call of Duty, doom, prey, un visi citi action, kuri nepārsniez 25 h. Un uzreiz saku ja spēles nav stīmā tad autopirated, bet ja spēle ir Stīmā un svarīgi ir ja vismaz ir anchivements, ja viņu nav, nav arī jēgas pirkti, cieni necieni izstrādātājus ja mums LV priekš stīma būtu baltijas reģions, kā krieviem savs un cena sava tad jā pērku un happy a tā ja šausmīgi gribu pērku krievijā un caur family sharing spēlēju.

Pāris dienas spēlēju Fortniteio / Zombs Royale. Kāpēc? Nav ne jausmas. Tā spēle ir kaka un pat ja uzvari nekādu apmierinājumu nedod xd

dienu vēlāk: hogwarts mystery ir hot garbage

nepārprotiet mani, spēle kā spēle un tīri baudāma no ‘papildus saturs no iemīļotas pasaules’ skatu punkta. turpretī spēles plot ir atšķaidīti grāmatas notikumi un tiek pierādīts, ka burvjiem nav loģiskās domāšanas un veselā saprāta (disclaimer: neesmu tikusi ļoti tālu spēlē so ¯\(ツ) )

+ spēles enerģiju sistēma ir neizsakāmi kaitinoša. būtu labāk uzlikuši cenu spēlei nevis pasnieguši to kā f2p ar tam sekojošajām problēmām :(
(es to tik un tā turpināšu spēlēt www)

Oooooo… jāaaaa… pati šodien nolādēju to spēli un ok gaidīt spēles enerģiju tas nav tik traki vismaz neesi pielīmēts visu laiku klāt spēlei :D Bet tas momonts ka tev ir jāmaksā dimanti lai ietu misijas tālāk… bruh… tad gaidi ilgu laiku :D Bet vismaz es atklāju ka pa to laiku var mācīties savas lekcijas un iegūt papildus pieredzes :D
Tāpēc es vēl pati īsti neziu vai tiešām tur viss ir tik slikts… nu bet diez gan interesants nekā nav bet neesmu arī tikusi līdz duelēšanai tāpēc neko nevaru pateikt :D

1 Like

Daži no jauniem maniem gameplay video, ko ielādēju savā Youtube kanālā, ja kādam interesē redzēt to kā es sūkāju spēlēs. XDDD
Halo 5: Guardians (No XboxOne)

Shadow Warrior (No PC)/This one comes with my cringy voice.

Titanfall 2 (No PC)

Horizon Zero Dawn (No PS4 Pro)

4 Likes

Bāc man atkal uznākusi slimība uz mmorpg atkal testēju BDO tikai privāto serveri izskatās, ka tādiem arī bij jābūt off serveriem (bez pay to win) mana atdzīme 9/10 un kā parasti BDO, lai izveidotu personāžu aizņēma veselu stundu jo gribās kaut ko no animes izveidot piemēram kaut, ko šādu

7701566bcef9d849572133af38861ce0 piedevām novilku Kingdom under fire 2, kura ir apvienota ar mmorpg+RTS un uz doto brīdi optimizācija very very bad cerams pēc kāda gada viss būs oki doki, bet pēc gameplay nedaudz tikai aizrauj 7/10 no manis, un Arpiel online īsi un saprotami par spēli= Diablo 3+anime+pegi 12= grafika kā tochlight vai borderlands gameplay diablo un path of exile standarts mans reitings 7/10 optimizācija varēja būt nedaudz labāka un vēl jānovelk jāpatestē Tera online tur arī saka, ka esot viss uzlabojies.
Es cik izprasiju stīmā, kurš cik spēlē, testē mmorpg žanru izskatās, ka es vienīgais latvijā esmu tāds aktīvists.

1 Like

FAR: Lone Sails - viss ir sarezgiti

Tatad jasak ar to ka ta ir indi spele kuras darbiba notiek pec pasaules gala kas atgadina grafisku noveli tikai vispar bez teksta*

Gameplay tu vadi sito

Grafika man lika apstaties un ieskatities aians (liekam fullscreen uz liela monitora)

Muzika loti atmosferiska.
Sizets* mindblow

Kopsavilkums Idelai pavaditas ~5h

Moonlighter faktiski nupat tika izlaists! (šodien)
izskatās Ļoti Labi, iemēģināšu :0

1 Like

pēkšņi randomā tumblr ieraudzīju xd

6 Likes

Atceros momentu no bērnības, kad pie pc sanāca vasarā pavadīt katru dienu gandrīz pa 12 h spēlējot spēles, vecākais brālis gribēja kaut ko izdarīt pc, lai es pie viņa nesēdētu un tad es sagrābu savu pc un teicu tu vari salauzt mani, bet nevari salauzt manu mīlestību.

3 Likes

I can relate. X3
Ruri-Gokou-kuroneko-37419727-480-270

2 Likes

Vēl 22 dienas lkm un Steam summer seils sāksies, jāpaņem būs kkādas anime spēles lkm, a to es sāku jau lēnītēm spēlēt vizuālās noveles un jrpg tml.

pabeidzu. 8.5/10
spēles process: grindo dungeon, pārdod lietas, grindo tālāk, līdz vari tikt līdz katra dungeon trešajam līmenim un uzveikt dungeon bosiņu
un tad dari tāpat ar nākamo un nākamo un nākamo. tas varētu neinteresēt daudziem cilvēkiem, bet man kā grindošanas un kapitāla krāšanas fanei šī bija tīri patīkama spēle

diezgan paīsa, ja es spēlētu aktīvāk, pieļauju, ka būtu pabeigusi vienā, varbūt divās dienās

vizuālajā ziņā arī ļoti izskatīga, visas animācijas ir ļoti interesantas un katrs pretinieks ir ar savu ‘lietu’. mūzika ir laba. vai spēle ir vērta $20? gribas teikt, ka jā.