Spēles ko šobrīd spēlēju

Nocēršot koku, tas nokrita uz manas mājas, un tā sabruka… Man nācās notērēt vēl papildus stundu, lai to atjaunotu xD

1 Like
2 Likes

Man bija tas pats, reāls wtf izdomāju pa nakti vienu fiksi koku nocirsti un viņš uzkrita manai sētai, kad sēta pajuka atnāca mutanti un tad fiksi uzcēlu atpakaļ aizvilināju šos tālāk no manas hatas un zogoties aizgāju lēnītēm atpakaļ mājās.

Visu šo laiku domāju, ka visi šeit spēlē kaut kādu foruma spēli, tāpēc negāju iekšā. I have been masterfully deceived.

Mans ieteikums tev - saglabā spēles progresu diezgan bieži, jo pienāca brīdis, kad es pabeidzu būvēt savu 240 baļķu lielo žogu un tad sāka nākt diezgan daudz mutantu pie manis. Tie mani nobeidza un aizveda uz tālāko spēles daļu. Tur mani arī nobeidza un rezultātā mani iemeta pēdējā saglabātā vietā, jeb es zaudēju 2h spēles progresa. Tagad es saprotu to, ka šo ir jāspēlē multiplayer režīmā :smiley:

Tik man tas koks neapstājās uz mājas jumta, bet turpināja krist, līdzi ņemot arī manu nabaga māju. :laughing:

Tā kā katrā Steam izpārdošanā salasu aptuveni 3 miljardus spēļu, spēlēt man pietiekami visa kā.

Salīdzinoši nesen izgāju cauri Doki Doki Literature Club… thanks, I’m traumathised.
Arī nesen nopirku sev vēl vienu Xbox pulti, lai rpg tipa spēles ērtāk spēlēt, un esmu pieķērusies klāt Hyperdimension Neptunia sāgai. Pagaidām velkos cauri pirmajai. It’s a lot of fun, bet ir vietas, kur ir baigais grindfests. Also, man tas aizņems ilgi, jo I.must.see.and.collect.everything.
Darkest Dungeon ir iesūcis lielu daļu manas dvēseles. Damn, man parasti nepatīk nežēlīgas spēles, bet dažreiz mazohisms ir veselīgs. It’s fun, un tā ir ļoti atmosfēriska spēle. Izskatās absolūti burvīgi, dizaini ir lieliski, un mūzika efektīva. Tur easily pazūd kādas 5 stundas manas dienas, kad es to ieslēdzu.
Slime Rancher is the most adorable thing on this planet. Vēl viena, kur ar vieglu roku un bez nožēlas notriecu visu dienu, kad uzslēdzu spēlēt. Laimējās dabūt šo spēli early access laikos. Jau tad viņa bija amazing, bet to tikai turpina un turpina papildināt. Ļoti chill…also, it’s so cuuuuuuuuuuuuuuute!!!
Paralēli eju cauri Higurashi un Umineko daļām. What a ride.

Kad pabeigšu kaut ko no iesāktā, ķeršos klāt The Sexy Brutale un The Charnel House Trilogy.

3 Likes

paslaik esmu pieversusies amnesia otrajai spelei
Amnesia :Maxhine for pigs
image
Esmu tikusi lidz momentam kur cukas tiek izlaistas ciemata …bet lidz tam bija ari momenti kur uzkaros jasaka vien liels paldies Youtubei un sim skaistajam video :

Bet bija momenti kur es biju pavisma tuvu lai mestu ar stikla glazi bralim jo vins izdomaja ka bus reali jautri momentos kad jabeg no cukam ,nemt un baidit mani …es pat viena momenta salecos un iespiedzos …baka aniki :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Esmu redzējis momentus un atsauksmes, esot riktīgi švaka spēle, salīdzinot ar iepriekšējo.

nu joks ir tads ka pie pirmas neesmu vel piekerusies isti,it ka iesaku bet uzkaros jo nezinaju kur isti talak iet izejot no kameras tapec panemu otru dalu ta aizgaja ar pirmo tik vela ta maja kluva pa lielu man ka paspeju apmaldities xd xD
bet atsauksmes ir miksetas citiem patik …man ari patik pagaidam esmu speles puse un gan jau izspelejot pirmo dalu bus cits viedoklis :smiley: :smiley:

https://soulworker.gameforge.com

  • startēja beta officiālajiem serveriem EU/USA un jau parādijās Stīmā ,bet full version iznāks marta beigās, kas par hype es ta biju domājis, ka tikai septembra beigās kaut, kas iznākšot. Tāpēc tgd visi tie, kas grib pamēģināt MMORPG ar 100% zīmētu grafiku kā animē vai vnk tie, kas nekad nav šo žanru spēlējis ieteiktu pamēģināt, lai spēle ietu vajag 5 GB brīvas vietas un kā minimums 10 gadus vecs pc.
5 Likes

Šodien nolēmu tomēr iemēģināt roku Fortnite

Paspēlēju šo pasaulslaveno spēli un reku manas domas:

Kaut kas tomēr šajā spēlē ir tāds, kas uzķer, bet pagaidām es to jūtu diezgan minimāli, un pēc vienas stundas spēlēšanas es atgriezos pie OW

Nav viegli uzreiz piešauties pie tā, kas un kā ir Fortnitā, jo nav nekādas pirmsspēles apmācības un arī darbības ar taustiņiem ir atsevišķi jāskatās opcijās, tomēr pēc kādas stundas jau var +/- cīkstēties pienācīgā līmenī.

Viennozīmīgi ir jāspēlē kopā ar draugiem, jo pa vienam nav nemaz tik interesanti un ir diezgan pagrūti pēc tā, kad tiec pirmajā desmitniekā. Tāpēc es piedāvāju kādam arī lejuplādēt Fortnite un pamēģināt saspēlēties :smiley:

Pēc 100 gadu pārtraukuma atgriezos Gaia Online intereses pēc
viņi beidzot tikuši galā ar inflācijas problēmu, bet… man bija tik daudz naudas… mana karaļvalsts ir nodedzināta, manas ieliktās pūles ir vējā
F

Man arī bija tas pats visas manas retās lietas vējā… tagad naudu vispār nav nekādas problēmas iegūt :smiley: nav vairs tas :smiley:

Es kādreiz biju spēlējis Goodgame empire. Es biju ieguldījis tur tik daudz laika… Tad es to pametu. Pils tika dzēsta un pēc pusotra vai diviem gadiem es atsāku. Ieguldījos tur tik ļoti, ka pat cēlos 5 no rīta lai tikai uzbruktu kādam vai atvairītu uzbrukumu vai vēl kko padarīt. Lieki piebilst ka atkal pametu xD


Nesen uzzināju par šo websaitu, aizsūtiju pāris pieteikumus dažām spēlēm, kuras gribētu ietestēt un pēc pāris dienām saņēmu cd-key steam game priekš alfa testiem.


!!! harijs poters + stardew valley, man patīk
jāatliek nauda jau laicīgi :^)

1 Like

Attack on titan 2, kad ieraudziju cenu stīmā, es veselu stundu meklēju internetā izskaidrojumu tam, ka ja pirmā daļa maksā 60 euro un vēl joprojām maksā, kas ir ļoti bēdīgi un nepareizi tad otrā daļa 70 euro OMG par pliku standarta spēli tikai 70 eiras= R.I.P, bet tas nekas jo var jau arī krievijā noprikti ja jau pirmo es pirku pa 15 eiro kas ir +/- 1000 rub tad… nū… paskatoties steam rus es…
AoT 2 maksā 4400 rub, kas ir 62 eiro un es varu atļauties ja stipri gribās 20 eiro max= Time for pirate.

1 Like

Apparently it’s a thing…