Spēles ko šobrīd spēlēju

Pēdējais, ko es biju spēlējis no pārlūkiem ir candy crush lkm pusgadu atpakaļ pēdējā reize bija.

Es diezgan bieži meklēju dažādas online spēles pārlūkos. Diezgan bieži sanāk iet uz notdoppler.com

1 Like


Es atceros, ka 2009 gada spēlēju šīto nepārtraukti reāli patika smējos un smējos.

2 Likes

http://www.notdoppler.com/electricman2.php

Mana pirmā cīņu spēle gan bija Electric man 2 :smiley:

Mana pirmā Fighting spēle ir bijusi Mortal Kombat, pats pirmais. Tālajos deviņdesmitajos gados. XD

1 Like

Tās 90 gadu daļas jau ir tikai pašas labākās :slight_smile:

1 Like

Es domāju gan, ka Mortal Kombat XL ir ļoti laba spēle. Fatality palika tik kretīvi un plus tur ir Alien un Predator. Saprotu ka ir nostaļģija pēc šīm spēlēm, bet tomēr pēc mūsdienu standartiem lielākā daļa veco spēļu vairs netur līmeni.

1 Like

Tas gan , man pašam un ps4 ir Mortal Kombat XL , tikai vienam nav īpaši interesanti spēlēt .

1 Like

Mīļais Aot the game, otrā daļa tev iznāks tikai pēc 2 mēnešiem, ja salīdzināt ar pirmās daļas gameplay varu secināt, ka otrā būs x10 labāka.

Kā viens populārs anime spēļu kritiķis teica: Tikai īstie savas anime fani iegūs stīmā visus sasniegumus/achivements.

2 Likes

viņi vēl eksistē… wow!

1 Like

Es pie viņiem nākamnedēļ došos xD

Ēnot?

1 Like

1 Like


Šīs zaķis… vairs netiek ārā no laivas… un es viņu varu ņemt līdzi, kur vien es dodos? Viņš tur visu laiku sēž? Finally some good fucking gameplay

2 Likes

Ir tā, ka ja tie dzīvnieki tiek laivā, tad laukā tikt vairs nevar xD Ja vien laiva netiek iznīcināta. Saku kā cilvēks ar lielu MC stāžu :smiley:

1 Like

Sagribējās uzspēlēt Soul Worker online tikai orģinālo JP versiju, acc jau sen bija piereģistrēts, bet lai nebūtu gliču spēlē pc jauzliek viss JP valodā

normāli dzīvoju tgd pēc japānas laika.

5 Likes

Soulworker tā tik ir spēlē un tgd esmu pārliecināts, ka viņa man ir top 5 no mmorpg spēlēm otrajā vietā.


Biju pamēģinājis pirmo reizi mmorpg izveidot un uzspēlēt ar female čāriem, uiii tā bija tomēr reāli laba ideja (bildes no JP servera).
jūs tikai paskataties, kādas meitenes skaistas, gribēju niku Haruka izmēģināju 5 valodās uzrakstīt visi aizņemti atlika ar latīņu burtiem uzkrastīt xapyka, lai izskatītos, kā krieviski.
Sākumā pirms veidoju čāru apskatijos vai kāda no manām padsmit waifu nav līdzīga kādai un Haruka Takamori uz 90% klons Haru, I am so happy now.

3 Likes

Ja, kādam interesē Steam šobrīd ir akciju dienas iestājušās. Grābat ciet to, kas interesē kamēr cenas ir zemas.

2 Likes

Es pat nezinu, ko tur labu paņemt :smiley: Ir kādi ieteikumi? Es gribeētu iemēģināt roku anime RPG spēlē. Vai ir kādi piedāvājumi steamā?

Es neesu daudz anime related spēles spēlejis. Es personīgi šajā izpārdošanā dabūju S.T.A.L.K.E.R triloģiju un nopirku Torchlight 2. Ja tev interesē specifiski anime related spēles tev būs jāpapēta, jo tā man specifisku rekomendāciju nav uz šo brīdi.

1 Like